Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz problèmás bőrre milyen...

Száraz problèmás bőrre milyen termèk a jó?

Figyelt kérdés

Kozmetikusom szerint legjobb a Bioderma,de mindegyik zsíros bőrre van ès nekem száraz ja ès heges is.

Nemtudom milyet vegyek. Most Mixát használok,de mar kifogyóban van ès ez is szintén szárít, a krèmet nem is tudtam használni,mert hámlik tőle a bőröm annyira szárít.tudtok nekem ajánlani olyat ami jó aknès,heges bőrre ès nem szárítja ki a bőröm

Nagyon megköszönném ❤️


2023. febr. 11. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

15 másodperc guglizás:

[link]

2023. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári vonalon megprobalhatod esetleg az uriage, la rosche esetleg cerave vonalat is.

Nekem mondjuk a lemosóim egy ideje már csak cerave. Abból amit nagyon szerettem az a cream to foam cleanser és ami most jött ki blemish control.

A hidratálóik is jók. Esetleg a tudatos vonalon is próbálhatsz. Nagyon jó pl az elyn's lab. A geek&gorgeous lemosója kissé megoszto. Zselés, nem habzó és ezt valaki vagy szereti vagy nem.

2023. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi első,de az èn bőröm nem atopiás azert nem szeretnèk ilyet venni.

2-dik köszi ,szemeztem vele èn is

2023. febr. 11. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

3

Akkor még két kattintás cuclika

[link]

2023. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez meg nem kifejezetten aknèk ès hegekre van,de köszi a fáradtságot
2023. febr. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!