Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál ez gáznak számít?

Fodrásznál ez gáznak számít?

Figyelt kérdés

Nem gyakran járok fodrászhoz, de most több órát ott leszek festés miatt, és kicsit stresszelek, mert nem vagyok olyan típus, aki órakig el tud csacsogni idegenekkel.😅

Ha pár perces megbeszélés után, csak ott ülök (és nyilván válaszolok, ha kérdez) az gáz?


2023. jan. 30. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Meg majd úgyis adja magát a beszélgetés.


Az is lehet, hogy amíg a fejeden van a festék, addig ő levágja masnak a haját. És akkor meg nem is tudsz vele beszélgetni.

2023. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászhoz azért megy az ember, hogy a haját rendbetegyék, nem azért, hogy egész idö alatt járjon a szája.
2023. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

Elég pici szalon, egyszerre egy vendéget fogad csak. De örülnék neki amúgy 😅🤣

2023. jan. 30. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem beszélgetek a fodrásszal, elmondom, mit akarok és ennyi
2023. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltek beszéltek, ha nem nem. Nem kell ezen stresszelni, nem pletyizni mész, hanem a hajadat megcsináltatni. Az egész alatt meg nem valószínű hogy beszélni fogtok mert van ahol neki is oda kell figyelnie hogy mit csinál.
2023. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem derékig érő hajam van, nemrég voltam fodrásznál festetni, 3,5 órát ültem ott. Én sem szoktam annyira beszélgetni, úgyhogy leginkább csak ültem, illetve híreket olvastam a telefonomon. :) Az elején elmondom, hogy mit szeretnék, a végén megköszönöm, nagyjából ennyi. :)
2023. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok az a beszélgetős típus, de nálam pont az a kínos csend zavar kicsit a fodrásznál... Ő az a fajta aki meg sem szólal munka közben
2023. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor 4 órát ültem közel 50 melírhoz(sötétbarnából szőke) és még a technika is variálva volt, hogy megspékeljük. Viszont nálunk nem volt gond, megmutattam mit akarok, közben volt pár story amiről lehetett beszélni(Blikk stb.), de volt amikor mind a ketten csak telefonunkat néztük kb. fél óráig, vagy amíg lemosta a dolgokat a hajamról pl. síri csend, aztán megint kicsi beszélgetés. Nem éreztem magam szarul. Kb. 10 év után keveredtem vissza ehhez a fodrászhoz, de teljesen rendben volt minden. Ne stresszelj, felesleges ezen agyalni, ha a fodrász akar akkor úgy beszélget, ha nem akkor meg örülj, hogy csend van és pihi! 🤤
2023. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is beszélget*
2023. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj. Kikapcsolódni mész. Jó lesz hidd el. Valamennyi kommunikációt tanulnak, fel fogja ismerni, hogy nincs kedved beszélgetni, hogy csak akkor beszélsz amikor válaszolsz. Helyzet hozni fogja. Nem kell forgató könyvet írni.
2023. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!