Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha kiigazítom a testszőrz...

Gáz, ha kiigazítom a testszőrzetemet?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és nekem tetszik, ha egy férfi szőrös, jobban mintha teljesen csupasz…

Emellett pedig nem is szívesen borotválkoznék állandóan.


Szerintem ha egy férfinak normális a testszőrzete, akkor az férfias.


Nekem annyi a problémám, hogy néhol túl hosszú, például a mellbimbómon viccen kívül 10 centi hosszú szálak is vannak…

Tehát arra gondoltam, hogy ahol nagyon hosszú, ott hozzá trimmelném a többi szőröm hosszúságához.


Vagy ez így gázabb mintha teljesen levágnám?



2023. jan. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csináld ahogy neked jó.
2023. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Ahogy jól érzed magad.
2023. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Trimmelve talán a legjobb. A mellbimbók körül sincs pamacs, és az egész egyenletes lesz.
2023. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez így tökéletes. Én se szeretem a csupaszságot. Magamon se bírnám minden részemen elviselni. Asszony vagyok.
2023. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld.
2023. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Ez most így az a szint, amikor az élére vasalt nadrágos hatvannyolc éves felvesz egy polóinget vasárnap délután, és lemegy a mai húszévesek közé eljátszani a fiatalost, és meg van győződve róla, hogy sikerült neki...

Mit mondjak, az a közeg, ahol te szocializálva vagy, ott jó voltál akárhogyan is. Máshol meg nem téged keresnek.

2023. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6.


Te egész pontosan mire gondolsz?


Húszas éveim első felében járok.

2023. jan. 5. 21:05
 8/8 anonim válasza:
86%
Praktikusabb a trimmelés, főleg teshajlatokban. 4-6 mm már nem szúr és ez kb. minden csaj ápoltnak érzni.
2023. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!