Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi testszőrzetet...

Lányok, mennyi testszőrzetet szerették egy srácon?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort is.

2022. nov. 7. 08:56
 1/8 anonim válasza:

Szerintem láb/kar/mellkas alap, hogy olyan. Fura lenne, ha leszedné.

A nagy szakállat/bajuszt nem bírom, illetve a hosszú hajat.

És jó, ha pénisz környékén nincs túl sok.

Persze a nekem tetsző emberre vonatkozik, jelen esetben páromra.

De ha semmi közöm az illetőhöz akkor nyilván teljesen mindegy hol szőrös vagy hol nem.


20

2022. nov. 7. 09:48
 2/8 anonim válasza:

Személy szerint jobban szeretem a kevesebb szőrzettel rendelkező szőke/világosabb szőrzetű férfiakat, de előfordult már, hogy olyanhoz vonzódtam aki ennek a teljes ellentéte.


Nekem tetszik ha a mellkas, hónalj csupasz, a többi nem zavar.


22.

2022. nov. 7. 10:53
 3/8 anonim válasza:

Bárhol bármennyit mert számomra úgy férfias egy férfi. 😋

L28

2022. nov. 7. 20:43
 4/8 anonim válasza:
Egy férfi legyen szőrös. Én imádom a párom szőrös mellkasát.
2022. nov. 7. 21:32
 5/8 anonim válasza:

Én szeretem ha úgy néz ki egy csávó mint egy farkasember vaddiszno vagy csubakka az hozza elö belöle a férfiasságot


23

2022. nov. 8. 01:40
 6/8 anonim válasza:
Szeretem, ha a mellkasa szőrös, de nem annyira, hogy átnyúljon a vállára, hátára is, legyen szőrös természetesen a lába, és nekem tetszik, ha az alkarja is szőrös valamennyire, sőt még a kézfeje is egy kicsit. 42L
2022. nov. 8. 09:45
 7/8 anonim válasza:

Gyakorlatilag a háton kívül bárhol van, az szexi. De ha a hátán is van, hát üsse kő, nem zavar. :)

33N

2022. dec. 9. 14:25
 8/8 anonim válasza:
Csupasz 🙏🏻
2022. dec. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!