Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a mindenfelé...

Mit csináljak a mindenfelé álló forgómmal?

Figyelt kérdés
Elkezdtem növeszteni a hajam még tavaly, mert meguntam a kopaszságot (idáig nullás géppel volt mindig lenyírva). Most oldalt és hátul 1-2 centis a hajam, ott fel szoktam nyíratni fokozatban, a fejem tetején kb 5-6 centi. Alapból előre nő a hajam, oldalra szoktam zselézni, hátra még nem tudom mert nem elég hosszú hozzá, viszont a forgómmal nem tudok mit kezdeni. Bármit kenek rá, nem tudom lelapítani, mire megszáradna rajta a cucc addigra megint össze-vissza áll. Próbáltam már belőni hajmosás után közvetlenül hajszárítóval + zselével vagy waxal (vagy mindkettővel) de ahogy megszárad már idiótán áll. Elég dús a hajam, hajmosás után ha hagyom megszáradni utána kell vagy fél kiló zselé vagy wax hogy tudjak kezdeni vele valamit. Egyébként a waxot nem nagyon szeretem, olyan tőle a fejem mintha zsírosbödönbe dugtam volna, viszont az 'extra erős' zseléből is sok kell mire sikerül összehozni egy normális frizurát. Mit javasolnátok? Kezdek megint barátkozni a nullás géppel, de úgy döntöttem azért adok neki még egy esélyt. 30/F

2023. jan. 5. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz vele kezdeni.A fodrászodnak kéne olyan frizurát vágni amilyet szeretnél, de még kihozható a hajadból.

Olyan frizurát kéne neked csinálni, ami nem "ellenkezik" a forgóddal.Ezt el kell fogadni.

2023. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!