Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől "pattogzik" ki a mellkas...

Mitől "pattogzik" ki a mellkasom borotválkozás után? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Hetente 1-szer borotválom a mellkasom de 10-ből 9 esetben rá következő pár napra lesz rajta néhány pattanás vagy talán benőtt szőr aminek néha fehér a teteje. Mar mindent próbáltam legtöbbször fürdés közben csinálom borotvahabbal, mindíg új borotvát veszek (2 pengés gilette),próbáltam szőr növésével ellentétes és másik irányban is. Azért is idegesít mert az arcomon utána nincs semmi ilyesmi "kiütés" max a nyakamon. Válaszokat köszönöm

2023. jan. 5. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott, ha borotválás után megizzadok, pl. nyáron.
2023. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd. Borotválkozás után kezeld le balzsammal vagy hasonlóval - ezt sajna ki kell tapasztalni, hogy mi válik be.
2023. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2 írja.Esetleg ha vennél egy több funkciós trimmelőt és csak nagyon rövidre vágnád?Az biztos kíméletesebb lenne.Most az olyan mindegy, hogy 1 napig teljesen csupasz, vagy 1mm rajta a szőr.
2023. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak addig jelentkezett ez a probléma, amíg többpengés eldobható borotvákat használtam. Mikor átváltottam a régi jó egypengés biztonsági borotvákra, többé sosem volt ilyen gondom.
2023. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!