Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ránc 15 évesen, lehet?

Ránc 15 évesen, lehet?

Figyelt kérdés

Amolyan nevetőráncom van, de nem csak akkor mikor nevetek, hanem állandóan, és csak az egyik oldalon, nagyon zavar.

Mit tehetnék vele?


2010. okt. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Semmit. Ilyen az arcberendezésed, ezt örökölted. Ha csak akkor látszik, ha nevetsz, akkor az nem ránc. A ránc akkor lesz ránc, ha mindig látszik.
2010. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem.. értelmezd jól. NEM csak akkor látszik mikor nevetek, hanem ÁLLANDÓAN. Mellesleg eddig nem volt, egy fél éve vettem észre..
2010. okt. 2. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
barátomnak a homlokán fut egy nagy ránc, de egyáltalán nem feltűnő... ő biztos sokat ráncolta a homlokát te meg sokat nevettél:) nem tudsz vele mit csinálni....
2010. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem kezdtél el túl korán sminkelni? Attól is hamarabb ráncosodhat az arcod.
2010. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fogytál,? azoknak szokott lenni, vagy aki vékony.
2010. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem fogytam, de eléggé vékony vagyok (165/44)

Sminkelni régen sminkelek, de mindig csak szemceruzát használtam.

2010. okt. 2. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert nagyon sovány vagy! 165 cm-hez a 44 kiló kórosan sovány. Legalább hízz (ha tudsz) 3-5 kilót és a ráncaid eltűnnek!
2010. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!