Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért igénytelen a legtöbb nő...

Miért igénytelen a legtöbb nő lába?

Figyelt kérdés
Szerintem semmiből nem tart leszedni zuhany vagy fürdés közben egy héten egyszer azt a bőrt....
2023. jan. 3. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én férfiként nem tapasztaltam ilyet, hogy igénytelen lenne a legtöbb nő lába, igaz, nagyjából csak nyáron veszem észre, amikor sokan mezítláb vannak (nem feltétlenül teljesen, hanem nyitott lábbeliben). Persze az is lehet, hogy az én ismerősi köröm igényes ilyen téren.
2023. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ja, bocsi, ha nem felelünk meg a lábfétises vágyaidnak. Tudod, azon járunk, szerintem természetes ha megkeményedik.
2023. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok hülye, de én nem akarom a bőrt leszedni. Egy héten egyszer se.
2023. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A bőrt? Te jól vagy? Szeretnéd hogy látszódjon a husunk vagy mi? Akkor leszünk igenyesek ha nincs bőrünk? Normális vagy??
2023. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a talpra gondolsz veletlenul? Mert a labamrol miert szednem le a bort, max a talpamrol szedem le.
2023. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek oda kell figyelnie a szőrére, a bőrére, a hajára már mindenre tényleg, míg egy pasi a tusfürdőjével bekeni a fejét oszt kész. Már a bőrünket is szedjük le, akkor már elég jók leszünk neked?
2023. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyébkent meg amikor azon hisztiztek higy megkemenyedik a bőr a talpunkon akkor gondolkodjatok már el kicsit azon hogy talán a magassarkutíl van, amit ha nem hordunk akkor meg azért szóltok be hogy nem vagyunk nőiesek...


Legyetek ti egész nap magassarkuban, törje szét a lábatokat mert ez tetszik a másik nemnek aztán meg hallgassátok ti hogy jaj de csúnya kemenyedés van a lábadon........

2023. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%

Mert a legtöbb nő nem igényes NŐ.

Aztán persze csodálkoznak, hogy a fehér BMW-s bróker-herceg nem jön, meg azért is, hogy a pasijuk lecseréli őket egy igényes, hamvas kis finomságra.

2023. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a zuhanyzós áztatás közel nem hatékony. A hatékony keményedés eltávolításhoz legalább félórás lábfürdő kell erre való kozmetikumokkal. Aztán reszelés, csiszolás, hidratálás, aztán várni míg beszívódik a krém és ez legalább egy egy órás tortúra. Nincs mindenkinek erre ideje.
2023. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szerinted semmiből nem tart, akkot nyúzd meg nyugodtan hetente a lábadat. Én szeretem hogy van bőr a lábamon.
2023. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!