Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként hogyan tünthetem el...

Nőként hogyan tünthetem el hatekonyan az arcszörzetem anelkül hogy hegesedne a böröm?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sötét szinu a szorom Es a hajam is,es az arcomon is lathato. Barmivel próbáltam utána az egész arcomon kiutesek lesznek, aknek, pattanasok.

Örülnék ha valaki tudna segíteni


2023. jan. 3. 07:20
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. jan. 3. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig szemöldökcsipesszel szedem ki. Használat előtt lefertőtlenítem a csipeszt, a kezemet megmosom, így minden rendben van.
2023. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne piszkáld, főleg a kiütéseket, egy életre megaradhat a nyoma.
2023. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez mar szörtelenites után van.
2023. jan. 3. 08:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartós szőrtelenítés szalonban?


Mivel távolítod el egyébként? Vannak kifejezetten arcra való hideggyanta csíkok. Abból van érzékeny bőrre való is. Szerintem ez a legkíméletesebb.

2023. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a lézeres szőrtelenítést mondanám
2023. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindent kiprobaltam Es mindig ez a vegeredmeny. A tartoson én is gondolkodom.
2023. jan. 3. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Én borotválom szemöldökborotvával, előtte meg elég vastagon bekenem valami avonos arcolajal, hogy ne szárazon csináljam.

Baleanak van borotválás utáni bőrnyugtató krémje, nekem nagyon bevált, de arcra még nem próbáltam. Esetleg lehet az segítene.

2023. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!