Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik az intim gyanta?

Hogy zajlik az intim gyanta?

Figyelt kérdés

Holnap lesz életem első intim gyantája. Máshol már volt, láb/hónalj… bár gondolom ott sokkal fájdalmasabb.


Nos, a kérdésem igazából az, hogy hogyan zajlik, mi ennek a folyamata.

Most teljesen látni fogja mindenemet? Elég szégyenlős vagyok….

Vagy kapok egy bugyit? (Egy kis kozmetikarol van szó, intim gyantát másnak amúgy nem csinál, előtte egy nagyobb cégnél dolgozott (gyanta), azonban a kozmetikájában nem csinálja)


Amikor nogyogyasznal vagyok akkor is feszengek, többször rám szól az orvos, hogy lazuljak el… nyissam szét a lábam.



Szóval most ott leszek előtte terpeszben? Mindenem kitarulkozva? 😃😃😃😃😃😃😃


Vagy hogy oldjam ezt a gátlásom?


Egyébként 10-és skálán mennyire faj?


Köszi!


2023. jan. 2. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ismerős lány csinálta nekem, nagyon lassan haladt vele, apránként….. de majd legközelebb megmondom neki, egybe szedjen le mindent.


Én is nagyon sokalltam :D

2023. jan. 5. 19:49
 12/13 anonim válasza:

Na ez engem us erdekelne mert nagyon unom az allando borotvalgatast

Mennyire volt fajdalmas vegul?

Es hany eves vagy?


20/L

2023. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12!


Fájdalmas volt… bár nem egyszerre kent és tépett le mindent, nagyon apránként haladt. 2 óra után már rettenet fajt… legközelebb inkább egészbe kérem.


Egyébként kényelmesebb sokkal utána, mint a borotva, de nekem 1,5 hét után már visszanőtt, nem tartott 3 hétig.


Nyilván ez idővel javul.


Amúgy 28 vagyok.

2023. jan. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!