Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik az intim gyanta?

Hogyan zajlik az intim gyanta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki, aki volt már intim területeket gyantáztatni letudná írni, hogy mégis hogyan zajlik? pl le kell vetkőzni teljesen, bekeni-e előtte valamivel, vagy utána, milyen "pózban" vagy , mennyibe kerül, mennyi idő stb...

Légyszi csak értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2011. aug. 26. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

soha nem voltam még de szerintem kb...:


alul kell meztelennek lenned

ha be kell akkor majd nyilván mondja

ezt is tuti elmondják

nem lehet olcsó, mindenhol más szerintem

2011. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 brucelii válasza:
A lenti gyantázás rohadtul fáj azzal számolnod kell, az ára nem tul egetverö max 2-3 ezer ft. ha a lábadat gyantáznád, az menne nadrágban? ez értelmetlen kérdés volt! kb 10 perc alatt megvan a póz pedig fekszel és szétrakod a lábad...
2011. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, több helyen olvastam, hogy nem kell levenni a bugyit, hanem van ahol félrehúzzák, van ahol pedig kapnak egy "papírbugyit" és úgy dolgoznak, szóval egyáltalán nem volt hülye kérdés.

Elsőnek köszi a választ!

2011. aug. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!