Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik az intim gyanta?

Hogy zajlik az intim gyanta?

Figyelt kérdés

Holnap lesz életem első intim gyantája. Máshol már volt, láb/hónalj… bár gondolom ott sokkal fájdalmasabb.


Nos, a kérdésem igazából az, hogy hogyan zajlik, mi ennek a folyamata.

Most teljesen látni fogja mindenemet? Elég szégyenlős vagyok….

Vagy kapok egy bugyit? (Egy kis kozmetikarol van szó, intim gyantát másnak amúgy nem csinál, előtte egy nagyobb cégnél dolgozott (gyanta), azonban a kozmetikájában nem csinálja)


Amikor nogyogyasznal vagyok akkor is feszengek, többször rám szól az orvos, hogy lazuljak el… nyissam szét a lábam.



Szóval most ott leszek előtte terpeszben? Mindenem kitarulkozva? 😃😃😃😃😃😃😃


Vagy hogy oldjam ezt a gátlásom?


Egyébként 10-és skálán mennyire faj?


Köszi!


2023. jan. 2. 21:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mármint azt, hogy intim gyantát nem csinál, nem úgy értem, hogy béna / tapasztalatlan.

Hanem ezt ő másnak nem csinálja, csak magának és nekem felajánlotta. (Illetve a cégnél lett volna, de kilépett onnan)

2023. jan. 2. 21:43
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mivel intim gyanta persze, hogy látni fogja mindened. Bugyin keresztül nehéz lenne gyantázni.

Feszengeni felesleges, nem az első puncī amit lát és nem is az utolsó. Mosakodj meg előtte, hogy friss legyél aztán minden ugyanaz mint máskor, csak ez odalenn. Fájni meg embere válogatja.

2023. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
2. válaszolóval nem értek egyet. Le lehet gyantázni úgy, hogy rajtad marad a bugyi, és félrehúzod, amikor kell. Tudom, miről beszélek, az első pár alkalommal nekem így csinálták. Egyébként igen, fáj. Ha erős a szőröd, akkor lehet, hogy néhàny szőrtüsző minimálisan vérezni isfog, ez normális. De ki lehet bírni, és az eredmény kárpótol. Előkészületek gyanánt meg elèg annyi, ha közvetlenül előtte megfürdesz (vagy végszükség esetén: alaposan áttörlöd magad intim törlőkendővel).
2023. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát lelehet úgyis de most ott 3 kézzel matatni meg félrehuzogatni nincs sok értelme és praktikája. Egyszerűbb ha leveszi.

De a legtisztább ha tőle kérdezed meg, hogy levedd vagy fent hagyd.

2023. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Lehet kérni papírbugyit, de teljesen felesleges, ide oda huzogatja, úgyis fogja látni abban is, csak mellette megnehezíti a munkáját. Első körben érdemes elmenned a mosdóba megtörölgetni magad. Terpeszben kell feküdni végig igen.
2023. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenkinek ment a zöld kéz!


Túl estem rajta…. Levettem a bugyit… első masodpercekben fura volt de aztán a fájdalom vitt mindent…. 😃

2023. jan. 3. 16:24
 7/13 anonim ***** válasza:
A második már nem fog annyira fájni, 4-5 alkalom után már meg se kottyan.
2023. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ő igazából elég lassan haladt, kis részletekben, nem 20 perc volt, hanem 2 óra…. :D

Bár így bele gondolva nem tudom melyik a jobb, egybe minden és óriási fájdalom, vagy apránként ….


De igen, mindig az első a legrosszabb.


Köszi mindenkinek! :)

2023. jan. 4. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 óra az rengeteg idő erre..
2023. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem valami perverznél voltál? 2 óra nagyon sok.
2023. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!