Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra milyen típusú...

Zsíros hajra milyen típusú sampon kell?

Figyelt kérdés

Mármint a száraz hajra való az nem jó, a normál hajra való szintén nem. De ami zsírosra való, az nem szárítja ki? (Mármint az arcápolási dolgoknál ez így van, ezért kérdezem a biztonság kedvéért)

Illetve valaki nem tud konkrét terméket ajánlani?



2022. dec. 25. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a Varga termékek beváltak illetve Seborin márka alatt mivel vékonyszálú is, ezek erősítik is, azóta nem hullik és szebb, ritkábban is kell mosni. Zsírosodásra ajánlottat nem használok mindig mert ördögi kör indul be és csak még zsírosabb lesz ahogy újratermeli a faggyút. Váltogatni kell, ne mindig ugyanazt, nekem ez is bevált módszer.
2022. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Pantene 3in1 Intensive Repair vált be, elég zsíros hajam van de mióta erre váltottam javult és a fejbőröm sem korpásodik.

Elvileg károsodott hajra való, de bevált.

Próbálgatni kell többet, mert 2 különböző haj esetén is nagy lehet a különbség még ha mindkettő zsírósabb akkor is.

2022. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már feladtam ezt, ha emberek közé kell mennem mindig hajat kell mosnom aznap, mert elég ritkás is a hajam és ha összeragad akkor full kopasznak tűnök XD ez van, asse lenne jobb ha száraz lenne a hajad/bőröd mert a száraz bőr gyorsabban öregszik
2022. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 de arra ott vannak a száraz típusra való készítmények, zsíros hajra-bőrre viszont nem feltétlenül jók az erre a típusra való termékek
2022. dec. 26. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez ilyen diszkrimináció, mint hogy rengeteg fogyasztószer, étvágy elnyomó készítmény van, de pl ha valakinek olyan az emésztése hogy full vékony pedig rengeteget eszik az "oké" pedig asse oké
2022. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne már hogy senki nem talált jó módszert a zsíros haj ellen

(most már meg kell kérdeznem: direkt írsz "az se" helyett "asse"-t?)

2022. dec. 26. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó módszer a hajmosás

(igen)

2022. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy nagy frászt

Szóval valakinek nincs bevált praktikája?

2022. dec. 26. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
kopaszra borotválás:) Egyébként olyan nincs hogy pl egy hétig teljesen zsírmentes patyolat haj. Akinek erre hajlamos a fejbőre, csodát ne várjon, egyébként a sokak szerint snassz WU2-őt ajánlom. Egyszerű, régi samponfajta, de nagyon jó! Ettől kitolódhat a hajmosás ideje, hosszabb ideig tart a friss hatás.
2022. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a wu2 nem vált be, ugyan úgy 2 naponta mostam a hajam
2023. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!