Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom hogy egyenes...

Honnan tudhatom hogy egyenes vagy hullámos hajam van? Egyenesként bánok vele, és szerintem az is, de nem 100%-osan (nem szögegyenes), és valaki azt mondta ez annak a jele lehet, hogy valójában hullámos

Figyelt kérdés
Viszont ha meg befonom vagy ilyesmi, hamar kirúgja magát szinte teljesen

2022. dec. 18. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

100%-osan egyenes haja az emberek kb. 2%-ának, ha van. De ez nem azt jelenti, hogy van annyira hullámos a hajad, hogy érdemes lenne vele ezért külön macerálni. Tehát ha közelebb van pl. az egyeneshez, mint a göndörhöz, akkor lehet gyorsabb/könnyebb neked egyenessé varázsolni.

Nekem abból látszik meg, hogy egyértelműen hullámos, hogy a vasalást nem bírja fél napnál tovább, gubancolódik, porózus eléggé, nagyon dús, és szárazabb tapintású. Általában egy hullámos/göndör haj erős, szárazabb tapintású.

Aztán elkezdtem CGM-ezni, ami külön ilyen hajtípusra való hajápolási rutin. mert mosás után gyakran láttam hullámos fürtöket, ami szárítás után mindig oroszlán séróba ment át.. Mióta CGM-ezek lett változás, bár csak pár napig van, utána kirúgja magát. Most olyan 3C-s hullámos a hajam, ami előtte kazal volt.

2022. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!