Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szögegyenes hajamból tudok...

Szögegyenes hajamból tudok szép hullámosat csinálni tárcsás hajszárítóval és Syoss hajbabbal meg hajlakkal?

Figyelt kérdés

Ma esti bulira csinálnám, vajon kijön szépen? Mert ha nem valószínű, akkor bele se kezdek.

Mossam meg előbb a hajam vagy csak nedvesítsem be?


2012. márc. 10. 16:24
 1/4 A kérdező kommentje:
hajhabbal
2012. márc. 10. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok esély van rá. Nővéremnek is szögegyenes a haja, nekem hullámos, és neki semmit nem ér az én tárcsás-hullámosító hajszárítóm.

Szerintem inkább próbáld besütni.

2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú, pedig reméletem, ma elvertem majdnem 6 ezret a hajhabra meg a hajlakkra...
2012. márc. 10. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, próbáld ki, és ha nem hozza a várt eredményt, még mindig besütheted lazább hullámokba. Csak ne fújd be hajlakkal ha megszárad.(mármint érted: megszárítód hajszárítóval, meg a diffúzorral, és ha nem lett olyan, mint amilyet szerettél volna, akkor ne fújd be hajlakkal, csak miután ha besütötted)
2012. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!