Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akiknek szintén szögegy...

Lányok akiknek szintén szögegyenes hajuk van. Ti hogyan göndörítitek be?

Figyelt kérdés

Brutálisan szögegyenes a hajam, és persze irtó unalmasan néz ki. Hajgöndörítő még csak be se fogja, próbáltam már azt hogy éjszakára hajpántra tekerem, az sem működik, kb 10 perc alatt kiugrik és ismét szögegyenes lesz. Ha befonom estére, és reggel engedem ki, az nagyjából két óráig kitart, de az a baj én nem ezt a fajta göndörséget szeretném elérni, hanem azokat a hullámos loknikat vagy mi, remélem tudjátok mire gondolok :D

Ezeken kívül még rengeteg mindennel próbálkoztam, semmi nem fogja meg. Aki hasonló cipőben jár, van valami jó praktikátok esetleg?

Fodrász nyilván be tudja göndöríteni, az olyan 2-3 napig ki is tart, de nyilván az se megoldás hogy minden buli előtt elmegyek fodrászhoz, meg azért ennyire nem is akarom roncsolni a hajamat. Komolyan annyi mindent próbáltam már, de semmi, általában vagy csak egy hatalmas kóc keletkezik belőle, vagy olyan ami kitart kb fél óráig.

Nektek van valami bevált módszeretek?



2020. jún. 25. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a fájdalmadat, nálam is ez a helyzet. Ha brutálisan sok hajformázót teszek rá, akkor max egy óra múlva látszik még az eredmény, utána kirúgja magát. Nekem egyedül a dauer vált be, az megfogta rendesen. De már alig csinálják valahol, meg a legtöbb dauervíz elég rosszat tesz a hajnak. Úgyhogy igazán jó tanácsom sajnos nincs.
2020. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem hullámos, göndör hosszú hajam van, és folyamatosan egyenesítem, vasalom, mert úgy jobban tetszik 😀

Most megyek majd fodrászhoz is, tartós egyenesítéste 😀

2020. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egy dolog jutott még eszembe. Az egyik fodrász, akihez jártam, az én hajamban mindig benne hagyta vagy visszarakta a csavarókat, amíg a többi tincset szárította. Így, hogy csavarón hűlt ki, egy picivel jobban megmaradt benne a hullám.
2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

2-es: Hát igen, ez általában mindig így van :D Mindenkinek a másé tetszik XD Akinek göndör haja van, az egyeneset szeretne, akinek egyenes van az göndört szeretne :D

2020. jún. 26. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarod károsítani a hajad, akkor sajnos kénytelen leszel egyenes hajjal bulizni. Vannak olyan hajtípusok, amiket egyszerűen nem lehet tartósan begöndöríteni a legerőszakosabb módszereken (régi gázos sütővas, dauer) kívül mással.

Esetleg azt tudom még ajánlani, hogy szerezz be fodrászkellékesből hajlakkot, az sokkal erősebben tart, mint a drogériások. De az sem tesz jót rendszeresen használva.

2020. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hajmosás után fond be a hajadat és hagyd úgy éjszakára! Ne szárítsd meg. Ha reggel még mindig vízes, akkor hajszárítózd és utána szedd szét a fonatot. Aztán mehet rá a hajlakk. Remélem segítettem! :)
2020. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!