Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak kis pici kiütések...

Miért vannak kis pici kiütések az arcomon? Miért pirosabb az arcom melegben illetve hidegben?

Figyelt kérdés
Eddig az arcom gyönyörű volt, de mióta nem rég beteg voltam (influenza vagy covid), mintha a bőröm másabb lenne. Mintha sokkal pattanásosabb is lennék, pedig ugyanazokat az arcápolási szereket használom. Bár most hogy elmúlt a menstruációm mintha jobb lenne, de még akkor sem teljesen olyan az arcom, mint máskor. Volt már olyan az orrom mellett az arcom melegben és hidegben sokkal pirosabb, ilyen esetben volt, hogy még a fülem is tűzpiros volt. Az arcom azért nem volt annyira nagyon piros, de azért valamennyire az volt, őst azon a részen még melegebb is volt az arcom. Valahol az arcom olyan gyönyörű, hogy egy-egy helyen sima az arcom, nincs rajta semmi, máshol meg a fent leírt problémák vannak.
2022. dec. 15. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Még amit kihagytam hogy a szám szélén is volt egy herpesz, ami elmúlt, de egy kis pirosság ott maradt utána még, ennek már 1 hónapja, hogy kijött rajtam ez a herpesz. Voltam nyáron vérvételen, ott se mutatott ki eltérést a vérpapírom.
2022. dec. 15. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan a rákból tudjuk? Szerinted itt orvosok, bőrgyógyászok meg virológusok kommentelnek? Vagy olvassuk ki a kristálygömbünkből?
2022. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te meg mi a ráknak írsz ide bunkó? Gondoltam hátha volt valakinek hasonló problémája, és ír róla.
2022. dec. 15. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Az immunrendszer túlműködése okozhat ilyet. Szerintem hidratáld a bőröd, és csak várj, és figyeld, mi történik, ha nem javul, és zavar, akkor kérj bőrgyógyász segítséget
2022. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a választ.
2022. dec. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!