Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora körkefével szárítjátok...

Mekkora körkefével szárítjátok be a frufrutokat?

Figyelt kérdés
Egyenes frufrum van, a hajam többi részét közepes átmérőjű körkefével szárítom, de ezzel nem lesz olyan szép tartású a frufrum, mint amilyet szeretnék. Most szántam rá magam, hogy veszek ehhez külön kefét, de nem tudom, hogy keskeny, vagy inkább pont hogy nagy átmérőjű körkefe kellene ehhez? Annyit szeretnék, hogy ne legyen lapos, legyen egy pici íve, de szép egyenesen menjen végig a homlokomon. Mindenhol mást írnak, van aki a keskenyre, van aki pedig a nagy méretűre esküszik.
2022. nov. 12. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Frufru hossza, fazonja kellene infónak.


Az egyenes frufru-t itt már írták több féle fazonra is.

Maga a hajszálak vágása egyenes de a fazon pl ferde volt, volt a vízszintes fazon egyenes vágással, vízszintes "egyenes" fazon tépett vágással...stb.


Dobj egy képet és egy elképzelést, hogy mi a célod kiszárítással.


Mert volt, hogy a célhoz nem felelt meg a höngy jelenlegi frufruja.

2022. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jogos amit írsz. Szóval nagyjából ilyet szeretnék a körkefével:


[link]


A fodrász mindig szépen tudja nekem beszárítani, csak nekem nem sikerül így.

2022. nov. 12. 11:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Az előző link nekem nem hozza be a képet, megpróbálom újra:


[link]

2022. nov. 12. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem körkefézek
2022. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!