Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak ti hogyan...

Göndör hajúak ti hogyan szárítjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Eddig egyenes hajam volt, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hajmosás után hullámos. De sima hajszárítóval ugye már nem volt az megszárítva. Csak kócos hatású.Karácsonyra kaptam egy diffúziós hajszárítót, ilyet:

[link]

Hogyan kell vele helyesen szárítani, hogy göndör vagy hullámos legyen a hajam? Mosás után ti kifésülitek? Milyen fésűvel? És pontosan hogyan használjátok ezt a hajszárítót?

Mert szárítási technikát nem találtam sehol, ahol le lenne írva részletesen.

Előre is köszönöm a segítséget!


2015. jan. 1. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy egyáltalán nem szárítom (persze ez csak nyáron játszik, vagy itthon, a fűtött szobában), vagy pedig csak simán a kezemmel "fésülöm" közben, ha azt akarom, hogy göndör maradjon. Minél kevésbé piszkálom, annál szebb.


Ha ki akarom egyenesíteni, akkor viszont szárítás közben végig fésülöm lefelé, egyenesen.

2015. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, és igen, mosás után kifésülöm, teszek rá hővédő krémet, de utána már nem fésülöm többet, ha göndören akarom hagyni.

Nekem mindegy, hogy milyen a fésű.

2015. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!