Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajú lányok, hogyan...

Hullámos hajú lányok, hogyan szárítjátok be a hajatokat úgy, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Fésülködtök hajszárítás közben? Vagy hogyan szoktátok beszárítani?

2015. aug. 21. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem szárítom be, rájöttem már, hogy sosem áll úgy, ahogy én akarom, öt perc múlva kirúgja magát, akárhogy is szárítom be. Csak simán megszárítom és kész.
2015. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Már én is feladtam:D Sose úgy néz ki ahogy szeretném, de így legalább nem cseszek el vele egy halom időt. Amúgy én utána kézzel csavargatom 2 lokniba a két oldalt, az általában kicsit rendbe hozza.
2015. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz:) Hát akkor én sem fogok vele feleslegesen szenvedni, úgy látszik csak időpazarlás.:)
2015. aug. 21. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
én sehogy sem szárítom meg, mert akkor hülyén néz ki. rakok rá göndörítő habot, attól tincsekben áll, nem össze-vissza és kész.
2015. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt köszönöm, az előbb kipróbáltam a hajhabot és most még tetszik is a hajam!:)
2015. aug. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!