Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt mélyhámlasztást...

Aki használt mélyhámlasztást heges arcra annak milyen tünetei/mellékhatásai voltak, és elégedetek vagytok az eredménnyel ?

Figyelt kérdés
Igazából a tapasztaltatokra vagyok kíváncsi ?

2022. nov. 9. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Nyaranként lenapoztatom az arcom. Nap is jó neki és a természetes "vedlés" is.


Hatékonyabb.


Természetes bőrregenerálódással.


Hajlamos vagyok kráteresre, sebesre kaparni az arcom durván. Vegyi úton ne akard hámlasztani a bőröd!


Arcodat pedig ápold.


Pl időként kúraszerűen mosd Aluminium aceticum tartaricum solutum-mal.

Ha pedig pl télen szárad bőröd kend be natúr vazelinnel, ami krém állagú.

Ezek patikákban kaphatóak.


Vagy minimum testápoló vagy natur szöllőzsír/ajakbalzsam.


Tartsd tisztán, ápold, legyen meg a napi folyadékbeviteled.

Akkor oké, ha átlátszó a vizeleted.


A bőrnek is szüksége van a vízre, anyagok beépülésétől egészen a természetes kollagén megtartásáig, azaz a fiatalos bőr megtartása.


Ápold, hosszú távon meghálálja tested.


Ha pedig fiatal vagy, nagy valószínűséggel ki is növöd a pattanásos időszakot.


Nekem kb 22 éves korom tájt kezdett el csitulni a varangy időszakom, 25-re kitisztult.


Mára max adott időkben, stressz hatására vagy menszesz tájt jelenik meg pár pati.

(persze elkaparom, rossz szokás, tudom)


Viszont megérte s megéri az ápolás.

10-12évvel néznek fiatalabbnak.


Persze van hátránya, a korombeli pasik nem mernek megpályázni "gyerekkel nem kezdek ki" szitu.

2022. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!