Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmannos epilátor jó?...

A Rossmannos epilátor jó? vagy olcsó húsnak híg a leve?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? Ideen Welt? Csak azt az egy saját márkásat találtam a Rossmann weboldalán. Amúgy meg én inkább helyette megvenném a legolcsóbb Philipset vagy Braun epilátort, azokból az olcsóbbak is tökéletesek. Én is pont egy hónapja vettem egy új epilátort, Braunra esett a választásom, de úgy látom, hogy egy hónap alatt 6 ezerrel felment az ára annak a modellnek is, szóval már a legolcsóbb epilátor sem olyan olcsó... mindenesetre nekem Philips és Braun epilátorokkal is van tapasztalatom, én azokat tudom ajánlani nyugodt szívvel. Szerintem nézd meg, hogy hasonló árban, esetleg 2-3 ezerrel drágábban milyen epilátorokat kaphatnál, és mérlegelj.
2022. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, csak elég sokáig bírta a Philipsem, de a vezetéke tönkrement. Nem tudom, hogy fejek között sok különbség van e, de akkor valószínűleg megint 10évig jó lesz ha újra ezt a márkát választom.
2022. nov. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!