Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek?

Milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a bőröm, és a szőrzetem erős és sötét. A gyantázástól pattanásos lett az adott bőrfelület, a borotva bevált csak hát elég hamar visszanő tőle. Tudnátok segíteni, milyen epilátort vegyek?

2022. okt. 3. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben hajlamos vagy a szőrbenövésre, kipattogzásra, akkor az epilátor sem jelent megoldást. Ugyan úgy jelentkezni fog a probléma.


Sötét, erős szőrzetre az IPL gép a legjobb. Tudom, drága, de egy philips lumeát már kapsz 70-80 ezer körül. Érdemes keresni használtan is, vannak akik 3-4 használat után eladják, mert nem volt elég sötét a szőrzetük.

A gép minden részét le tudod törölgetni, teljesen higiénikus.

2022. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az epilátorokat, soha nem is cserélném gyantázásra vagy borotvára, VISZONT, ha az ember bőre érzékeny, akkor... igazából egyik sem kíméletes, szóval ha az embernek annyira érzékeny a bőre, akkor lehet az epilátor sem lesz befutó.


De amúgy ha még is epilátort vennél, akkor szerintem Braun vagy Philipssel nehéz mellélőni, mindkettővel van tapasztalatom. A legolcsóbb Braun az a 1170-as számú modell, és amúgy az is rendben van, hiába olcsó. Epilátornál is leginkább az, hogy el kell dönteni azt, hogy neked mi számít. Pl. vezetékes vagy akkumulátoros? Legyen rajta világítás, vagy jó a szimpla? Vízálló legyen, vagy nem szükséges? Illetve az olcsóbbak általában 20 csipeszesek, és igen, nyilván az, hogy ha az ember több csipeszeset vesz, akkor gyorsabb a folyamat, viszont itt mindig az, hogy neked megéri-e pluszban rákölteni, csak azért, hogy több csipeszes legyen. Mert pl. 30-40 csipeszesek azok kb. 25-30 ezer környékétől kezdődnek. Persze sokszor a drágábbak a több csipesz mellett általában még vezeték nélküliek is, nedves és száraz használatra is jók, szóval nyilván meg vannak a drágábbaknak is az előnyei is. Szóval itt tényleg attól függ, hogy milyen epilátor, hogy mik az igények. Ha elég az egyszerű, semmi extra készülék is, akkor a legolcsóbbat is meg lehet venni, nem kell hatalmas pénzeket költeni.

2022. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!