Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg érkeztével hámlik a...

A hideg érkeztével hámlik a bőröm. Már évek óta. A radírozás, krémezés nem igazán segít. Tanács?

Figyelt kérdés

Esdig bioderma egyik krémje vált be, de igazából talán az sem. A munkaidőmben fogjuk rá nem hámlik a bőröm, de ha megdorzsolnem az arcom a szemoldokom kornyeken, biztos latszana. Ráadásul nagyon fenylik tole a bőröm, pattanasra is hajlamos vagyok még 27 evesen is kicsit.

Amint szeptemberben megerkeztek az elso nem 30 fokos napok, mar kezdett "morzsázódni" a bőröm.

Eddig Yves rocher zold teteju kremjet hasznaltam eddig, de szerintem lassan gyenge lesz, sőt eddig is az volt, napi ketszer kellett kremeznem ha mentem meg valahova.


Az utobbi egy hetben elegge rendben volt a borom. Lehet amiatt hogy zuhanyzasnal igyekszem hogy ne erje a meleg viz az arcomat? Olvastam hogy nem jo az


Tudom a krém fontos, de nekem nem tetszik ez hogy allandoan kremezget em kell magam +ugy erzem csak latszatra segit :(



2022. nov. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl meleg víz tényleg ne érje az arcod, és vigyél be elegendő vitaminokat, igyál bőven vizet is. Akkor egy sima hidratáló krém is elég kell legyen. :)
2022. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint az élet legtöbb területén, a borapolasban is fontos a tudatosság és a kovetkezetesseg.


Másrészt az evszakvaltas is megviseli a bőrt. Sokkal vizhianyosabb, esetleg szárazabb lesz.


Amíg azt gondolod, hogy egy krém csak látszatra teszi a dolgát, addig hiába adunk tanácsot. Nem kell 10 lépéses koreai fiszem-fszom rutin.

Ha fenyvezozni se akarsz akkor is legalább legyen egy lemosod és egy hidratálód. Ha nem jó ami van, akkor keress másikat, ami testesebb. Gyógyszertáriból én a ceravet szeretem. Jók a lemosók és a hidratálók is. Lehet elsőre drága, de legalább fél évre elég.

Pl blemish control lemosót és a moisturizing creme hidratálót kipróbálhatod.

2022. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyögyászhoz, megnézi a bőrtípusodat és kikevertet krémet
2022. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!