Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan alakitsam ki a napi...

Hogyan alakitsam ki a napi arcápolási rutinom?

Figyelt kérdés

Ki tud ebben nekem segiteni? Az arcom amúgy szörnyű- orromon, ajkamon mitesszerek, osszevissza pattanás hegek(foltok), vagy pattanasok, homlokom 3 akkora ranc mint a világ :D a bőröm fakó élettelen.

A mérges ráncot mindig botoxoltatom (eddig 2x voltam összesen)

Szóval szeretnék szép egyenletes bőrt.

Mondom miket használok: micellas arclemosó, aztán viz, aloevera first, tejsavas hamlaszto, niacinamid, image c vitaminos krém.

Van meg otthon mandulasavam, hialuronom, ezeket hogy kell beepiteni - rutinba?

Retinolt meg nem tudok használni, mert szoptatok.

29 éves vagyok, és szeretnek szebb lenni. Szülés után fogytam gondolom az miatt lettem ilyen ráncos, meg aztán ez a kevés alvas sem sokat segít :D

Szóval szeretnek üde arcot. Amúgy nem hasznalok minden nap alapozot, mondjuk heti 3x.


2022. nov. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat ugye reggel arcmosas (en sima vizzel szoktam, dd ha ragaszkodsz, akkor csinalhatod arclemosoval is. En utana niazom egyet, c vitamin es a fenyvedo. Az utolso nagyom fontos, az mindenképp kell. Este meg arclemoso (nem sminkelek, szoval nekem olajos nem kell, ha te igen, kiprobalhatod azt is), utana egyik nap hamlaszto (neked a tejsav) masik nap retinol (neked majd azoptatas utan). Aztan a hidratalomba teszek egy csepp hialuront.

Amugy skinsmarton van ilyen rutin keszito, kiindulasi alapnak szerintem jo lesz neked is.

2022. nov. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az vagy, amit megeszel, szokták mondani. Oké, hogy a külső ápolást ezerrel nyomod, de mit teszel a belső ápolásért? Étkezés, folyadékbevitel? Esetleg allergia valamire?


Egyébként pedig a rengeteg kence eltömítheti a pórusokat, hagyd szellőzni az arcodat. Nem kell mindig kenegetni.


Az én rutinom: reggel és este hideg-meleg vízzel arcot mosok.

Amikor bekenem az arcom, nem minden nap, kb. heti 2-3-szor csak és csak este, akkor vagy Dm-s Alverde márkájú arckrémet, vagy horvát márkájú Sapunoteka terméket használok (imádom ezt, és sokkal jobb, mint a Dm-es).

Menstruációs időszakban használom a Garnier Pite 3in1 terméket.


Arcom szép, tiszta, 32 évesen csak egy kicsi mosolyráncom van a szemem alatt, de ez is csak akkor látszik, ha nevetek. Napi minimum 2 liter vizet iszom, és nagyon odafigyelek, hogy mit eszek.

2022. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A vizzel nincs gondom, 3 liter viz simán megvan egy nap. Igen az étkezés én valtoztatnom kell, mert mistanaban valamiert nagyon kívánom a csokit, szóval eszem is 🤣 sose voltam nagy csokis, meg édesség fan, remelem hogy nem is leszek :D

Köszi a tippeket! :))

2022. nov. 6. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A micellás víz helyett használj inkább olajos lemosót, majd vízbázisút - ezt esténként. Hialuron mehet utána nedves bőrre, bevezetésként heti 2-3-szor, majd utána mehet minden másnap, és 2 hét eltelte után naponta is nyugodtan. Az aloe first-öt mi miatt használod? Milyen gyakran hámlasztasz?
2022. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az aloet csak úgy hasznalom, nincs oka. A hamlasztas pedig kétnaponta. The ordinary s hamlasztom van, a tejsavas és a mandulasavas is, niacinamid is. A hialuron és a krém Image.
2022. nov. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!