Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit utáltok legjobban az...

Mit utáltok legjobban az otthoni bőrápolásban? Szépségipar témában írom a szakdolgozatom és nagyon érdekelne a véleményetek. Köszönöm, ha megírjátok :)

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy megszüntetik/reformulálják a bevált termékeket
2022. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mindent telenyomnak sodiumokkal, alkohollal és egyebek, ami így már nem használ a szerencsétlen pikkelysömörös bőrömre :(

Testápolót, ha picit is megizzadok moshatom le, mert folyik, be sem szívódik.

Plusz, amit az első írt, hosszú lenne a lista a bevált, de megszüntetett vagy módosított termékekről.

2022. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
2es vagyok, azt is utálom, hogy gyakori a rémes illatanyaggal rendelkező termék, ami mentes pedig megfizethetlen.
2022. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kevesbe talalok olyat, ami minden mentes es nem szárít.
2022. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az összetevők közt a tartósítószerekkel állok hadilabon. Van 2, amitől szerintem mindenki viszket(a neve hosszú, de ha kremmanian rakeresel a swiss o par arganos hajkúrára az tartalmazza mind a kettőt). Ha ranezek már viszketek. Illetve a formaldehid leadó tartósítószerek is irritalnak.

És ezek a termékek legalább 80, de inkább 90+%-ában benne van valamelyik vagy az összes.


Illetve jó lenne, ha több termékből lenne néhány milis próba kiszerelés.


Meg a csomagolás is lehetne praktikusabb pumpas, tubusos kiszerelésű, nem pedig tengelyes(ez inkább a hajpakolasokra igaz).


Illetve jó lenne ha lenne több markanak utántöltős verziója. Ha már egyszer állítólag kevesebb ezeknek a műanyagfelhasználása.

2022. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
1-essel egyetértek. Ha valami beválik, mire elfogy a termék, általában már kivezetik és kereshetem megint a megfelelőt.
2022. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pillér2 ***** válasza:
Az illatanyag okozta irritáció, natúr termékekben is, plusz az alkohol.
2022. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szuperek vagytok, ezek mind hasznos visszajelzések !
2022. okt. 27. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Én magam úgy vagyok vele, hogy a szépségipar mindent szélsőségesen túlbonyolít. Miért nem lehet szép a természetes?

Ez az egész szépségipar egy iparág, ami az emberek hiúságára épít, és amiből mocskosul meg tudnak egyesek gazdagodni, persze amiről nem szól a pálma, sok embert depresszióba tud taszítani.


Valójában a CSR a szépségiparban nem ott kezdődik, hogy környezetbarát anyagokat használnak állatkísérletek nélkül, hanem ott, hogy felelősséget vállalnak azokért, akik a szépségkultusznak való kényszeres megfelelni akarás miatt lettek mentális betegek, vagy akik emiatt mentek csődbe...

A CSR ott kezdődik, hogy az emberek elé tárjuk, nincs szükség oktalan és méregdrága kenceficére, mert anélkül is, természetes valójában vannak értékei, és úgy is tud szép lenni, értékes; de a szépségiparnak nem ez az érdeke...

2022. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!