Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen tönkre ment a hajam!...

Teljesen tönkre ment a hajam! Tippeket szeretnék mivel hozzam helyre?

Figyelt kérdés
3éve vasalom a hajam rendszeresen.Alapból fényes csoki barna hajam van töredezés mentes lenne és dús.De a hajvasalóval tönkre tettem.Mellig ér a hajam.És nem szeretnél levágatni.Használok: Syoss hővédőt,Gliss kur sampon és balzsamot,És hajpakolás heti 1x.De már nem nő a hajam.Ha leállok a vasalással akkor újra elkezd nőni?vagy lekell vágatnom? A válaszokat előre is köszi
2010. szept. 28. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A törött részt mindenképp. Hidd el nincs az istennek az a csodaszere ami összeragasztaná a törött végeit. Vágasd le, ápold és utána ne vasald.
2010. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vágnék a helyedben onnantól mondhatod h fog nőni vasalás nélkül.

Am nem is értem h ti minek vasaltok hajat mikor anélkül is szép ha nő lennék fix h 1 ideig nem vasalnám amíg nem nő meg a kívánt hosszig.

18/F

2010. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Amúgy 5-6cm-et kéne belőle vágatni az kb. mien idő alatt nő vissza?Alapból egyenes a hajam, de sokan azt mondják amikor ki van vasalva a hajam hogy jéé, de jó a hajad és egyre többet vasalom.Meg az egyenes a haj a divat.
2010. szept. 28. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondok pár tippet.

Először is vágj a végeiből magadnak 1-2cm-et, azért mondom, hogy ne menny fodrászhoz, mert a fodrász mit mond, hát azt, hogy le kell vágni a töredezett részt (sőt még többet is levágnak), tapasztalat. Aztán használd a jól bevált ricinus olajat, írd be ide a keresőbe és ki fog dobni egy csomó ilyen kérdést és olvashatsz róla. Aztán vegyél a dm-ben vagy valamilyen drogériában csalán teát, idd 3 hétig cukor nélkül, de csak max. 3 hétig idd mert allergiát is okozhat, ettől egyébként gyorsabban nő a haj. Egyél sok sárgarépát, kölest, fehérjét, szedhetsz vasat vagy cinket is ( kapszulára gondolok), de nekem jó volt a Biovanne szépségvitamin is, de ez egyénfüggő, hogy használ e vagy sem. A hajvasalást azt nagyon gyorsan felejtsd el, mert szétégeti a hajad, de látom erre már rájöttél. Igyál meg napi 2.5-3 liter szénsavmentes ásványvizet. Ha eszembe jut még valami írok.

2010. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem egy hónapban 2 cm-et nő a hajam szóval nekem 3 hónap alatt megvan a 6 cm, de ha az átlagot vesszük akkor a haj 1 hónap alatt 1cm-et nő. A divatot meg ne a hajadon kövesd, öltözködj a divat szerint ha akarsz, de a divat miatt ne tedd tönkre a hajad. Szerinted szebb egy széttöredezett vasalt haj, mint egy gyönyörű dús egészséges kicsit hullámos haj? Dehogy szebb.
2010. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából mindenképp le kell vágni, még ha fáj is (nem fizikailag :D). Én is most vágattam csomót... pedig nem is vasalom, meg semmi, de hát ez csak haj, majd visszanő...

Amúgy meg rég nem divat a vasalt haj, csak a magyar kislányok között, mert itt mindig le vagyunk maradva... Meg hajban sose kövesd a divatot, inkább olyan legyen, ami szép és jól áll.

2010. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vágass belőle, és használj utána serical latte hajpakolást.

nagyon sokáig elég , mert 1 kilós, olcsó, és nagyon jó igénybevett hajra.

2010. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

AMúgy megsúgok egy nagy Titkot!!!

VAnnak emberek akiknek egy bizonyos hossznál nem nő tovább a hajuk!!!

2010. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszii ^^ csak eggy a baj mindig vasalom a hajam.Mindig megesküszöm h nem vasalom tovább és kivasalom :S Mert anélkül "rondának" érzem magam.Ha valaki vasalja a haját hogy birja megállni hogy ne vasalja?
2010. szept. 30. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:

19: 46-os vagyok megint. :)

Régen (kb 2 éve) én is vasaltam a hajam és elég "szépen" eltört. Eldöntöttem, hogy leállok vele, de ugyanúgy voltam vele, mint te, hogy csúnyának éreztem magam, aztán találtam egy módszer amitől egyenes marad. Mielőtt megyek valahova azelőtt 1 órával lazán befonom és indulás 5-10 percel kibontom. Nekem bevált, próbáld ki hátha bejön neked is. :)

2010. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!