Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Adnátok tippeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok tippeket hogy hogyan érhetném el azt egy csókból a pasimnál hogy teljesen bevaduljon és nagyon kívánjon?

Figyelt kérdés
szeretnék egy felejthetetlen éjszakát és ehhez szeretnék ötleteket gyűjteni hogy tehetném ezt neki különlegessé most ő lenne lényeg és az h mindent megadhassak neki amit csak lehet előre is köszi a tippeket
2010. szept. 5. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
kínálj mellé egy rekesz sört is.
2010. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2010. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért eddig nem vadult be és kívánt egy csók után? szerintem egy pasi nem bírja ki vagy nehezen ha nem mehet tovább...
2010. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát már elnézést, de miért LÁNYOKAT kérdezel erről? Szerintem a fiúk jobban tudják, mitől vadulnak be jobban. :D



Mellesleg szerintem megtalálod a módját ;D

2010. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálam általában annyi elég, hogy elkezdem csókolgatni, aztán igazából. közben az ölébe ülök és kicsit mozgok fel-le mintha bennem lenne. szoktam gyengén fogni a fejét a két kezemmel, mintha én tartanám.. ezek után mindig ledob maga mellé az ágyra és rámmászik:)
2010. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat am meg azért kérdeztem a lányoktól mer nekik lehet hogy vannak bevált trükkjeik, de igazad van a pasik lehet h jobban tudják :D
2010. szept. 5. 21:24
 7/8 rozika10 ***** válasza:
az én pasimnak nem kell csók egy puszitól is beindul,szerintem pasija válogatja!szerintem csokold meg és sugd a fülébe hogy nincs rajtad bugyi,ha ez nem inditja be akkor semmi!
2010. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és az h mindent megadhassak neki"


Súgd a fülébe, hogy belédélvezhet AKÁRMENNYISZER "itt és most"...

;)


(persze csak akkor, ha komolyan gondoltad, hogy fel vagy rá készülve)

2018. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!