Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el a srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el a srácnál hogy ne csak szexet akarjon tőlem?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Csók volt. Haza akart vinni, (mindezt udvariasan és kedvesen kérdezte) de nemet mondtam. Nagyon tetszik külsőre, teljesen az ideálom de nem akartam elrontani azzal hogy rögtön odaadom magam neki. Pár nappal később írt, hogy mikor találkozunk. Most kicsit levelezgetünk de továbbra is úgy érzem hogy ő a találkozás alatt szexet ért. Ha egy esélyt adna nekem és jobban megismerne, rájönne hogy többet érek egy éjszakánál. 25 éves okos és intelligens srác.

Ilyenkor tudok én ezért tenni, vagy ez már veszett ügy ha eredendően csak szexet akar?


20L


2011. jan. 23. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem veszett ügy. Egy okos és intelligens srác nem szórakozóhelyen keres társat komoly kapcsolatra... :)
2011. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy találkozol vele szívesen, de te nem vagy az az egy éjszakára kapható típus. Ha tényleg intelligens, akkor megérti és maximum nem keres téged többet.
2011. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most nem mondom, volt már példa arra, hogy egy férfi csak szexet akart, de mégis úgy megfogta egy bizonyos nő, hogy szerelmes lett... De sajnos ez általában ritkán esik meg.


Szóval ha te úgy érzed, hogy nála a találkozás == szex, akkor nem érdemes kockáztatni. Hidd el, van még bőven normális férfi a világon.

2011. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Az előttivel nem értek egyet. Miért ne? Ha épp ott talál rá az igazira, véletlen...sosem tudni. Kérdező, miből érzed úgy, h csak szexet akar?
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek: "Egy okos és intelligens srác nem szórakozóhelyen keres társat komoly kapcsolatra... :)"


Mért, hol ismerkedik? :) Most komolyan kérdezem, szeretnék találkozni ilyenekkel. :) 26/N


Kérdező, egyébként szerintem is megírhatod, hogy nem vagy az egyéjszakások híve. Max. nem reagál...

2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ó, ennyi válasz, az előtti alatt, az első válaszolóra gondoltam, cs közben érkeztek válaszok.
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

abból gondolom, hogy arra a kérdésemre hogy: látni szeretnél? az volt a válasz hogy: mondjuk...:D szóval?


de nem szeretném ha nem reagálna többet éppen ezért keresek valami köztes utat :) igazság szerint tudja h nem vagyok olyan lány, mert a szórakozóhelyen még a sokadik unszolására se mentem el vele, ezért is nem értem hogy mért gondolja hogy majd most más lesz a helyzet...

2011. jan. 23. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Bár én az okos és intelligens fiúk csoportjába sorolom magam, természetesen mindenkinek meglehet a saját véleménye. Mindenesetre - legalábbis számomra - a szórakozóhelyekre járó lányok nem éppen azt a célcsoportot képviselik, akikkel el tudom képzelni, hogy leélem az életemet... Nem állítom, hogy nem fordulhat elő olyan, hogy egy tényleg "megfelelő" lány is megfordul ezeken a helyeken, de mint a legtöbb sztereotípia, ez is bizonyos fokig igazságon alapul...
2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta lány. tudja h az orvosira járok.(persze tudom h az intelligencia nem függ össze az okossággal) de egy sima kulturált beszélgetésnek indult az egész. én sosem ítélném el őt azért mert itt ismertem meg. ez nem egy tömött táncolós hely (illetve hát van olyan része is) de nem ott ismerkedtünk hanem a sima beülős részén
2011. jan. 23. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Hehe,aki nem tudja elképzelni,hogy így ismeri meg élete párját...cáfolnám,szinte teljesen ugyanez a szitu,mint veletek,kedves kérdező. Ma már a férjem..
2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!