Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el a srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el a srácnál hogy ne csak szexet akarjon tőlem?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Csók volt. Haza akart vinni, (mindezt udvariasan és kedvesen kérdezte) de nemet mondtam. Nagyon tetszik külsőre, teljesen az ideálom de nem akartam elrontani azzal hogy rögtön odaadom magam neki. Pár nappal később írt, hogy mikor találkozunk. Most kicsit levelezgetünk de továbbra is úgy érzem hogy ő a találkozás alatt szexet ért. Ha egy esélyt adna nekem és jobban megismerne, rájönne hogy többet érek egy éjszakánál. 25 éves okos és intelligens srác.

Ilyenkor tudok én ezért tenni, vagy ez már veszett ügy ha eredendően csak szexet akar?


20L


2011. jan. 23. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz szexelni vele, hát ne tedd. nem kötelezhet rá...

de nem értem mi baj van azzal, ha mégis lefekszetek egymással? az neked rossz?

ha emellett még megfogja benned valami, akkor mindenképp keresni fog, ha pedig nem, akkor volt egy jó numerád.

itt szvsz csak akkor kéne hezitálni, ha Te már belezúgtál, de ha nem, akkor én simán találkoznék vele a helyedben.

az pedig, hogy az ember hol találja meg élete szerelmét, az erősen változó lehet. néha a leglehetetlenebb ismeretségekből lesznek az életre szóló lamourok :)

2011. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem akarom értékemet veszteni hogy kapásból lefekszem vele. lés igen amúgy kissé beleestem már így 1 este meg jópár email után :)
2011. jan. 23. 21:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló ügyem pár hónapja. Úgy nézett ki, teljesen odavan értem a srác, de mivel köztudott, hogy buliban az ember általában nem komoly kapcsolatot keres, próbáltam óvatos lenni. Háát... a srác mihelyt megtudta, hogy velem nem szórakozhat, már nem is akart találkozni velem. -.- Az előtte megígért tali hirtelen el lett felejtve, más dolga lett...stb. 2 hétig hajtottam, mire kiszedtem belőle annyit, hogy "ő most nincs felkészülve egy komolyabb kapcsolatra"... pfff -.-' Szerintem se buliban ismerkedj, ha kapcsolatot akarsz. Közöld a sráccal, hogy te nem csak szexpartnert keresel. De készülj fel, hogy lehet beadja neked, hogy ő is komolyabban gondolja, majd ismét próbálkozik. Van, akinek megér egy (vagy több) alkalom annnyit, hogy átverjen egy lányt. Engem volt, aki 3 hónapig csak arra használt, én meg észre sem vettem, annyira hihetően beetetett. :/ De sajnos mindenben van rizikó, bárkivel kezdesz, megvan az esélye, hogy átver, hogy nem komoly részéről... próbálgatni kell, erősnek maradni és figyelni a másik reakcióit, abból sokmindent le lehet szűrni, mit akar.

Amúgy a bulinál még a kocsmák is jobbak, közös ismerősök...stb., ott könnyebb ismerkedni. De buliba szórakozni jár az ember... ezenkívül szexpartnert keresni néhányan. :/ Nekem 10 barátomból 1 volt olyan, akivel részegen egy buliban ismerkedtem meg és egy fél éves kapcsolat lett belőle... de mellette volt 20-30 olyan srác, aki csak szórakozott, és régóta én is már csak szórakozom velük buliban. Vagyis múlt időben, mert most van barátom, akit imádok. :)

19/L

2011. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!