Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el h minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el h minél jobban ragszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés
tudom ha én futnék után aakkor az neki tök kényelmes lenne meg nem lennék annyira vonzó a szemében,pedig nagyon szeret.és én is őt?hogyan tudnám elérni h még jobban ragaszkjodjon hozzám?itt gondolok arra h sokan azt tanácsoljál ilyenkor h legyek titokzatos,meg ne mutassam ki annyira az érzéseimet.de ezeket hogyan csináljam?hogyan taktikázzak?nem vagyok jártas az ilyenekbe,de muszály lesz valamit kitalálnom,mert én olyan fajta vagyok aki nagyon ragaszkodik ahhoz akit szeret,és nagyon kimutatom azérzéseimet,de ennek eddig sajnos sosem lett jó vége.
2011. jan. 23. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, ne legyél önző és ne mesélj be magadnak hülyeségeket. Próbálj megbízni a párodban, ha van értlme és érezzétek jól magatokat. Nem kell minden másodpercben együtt lennetek.
2011. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat.amúgy távkapcsolat a miénk,tehát nem vagyok vele mindíg.

várok még válaszokat.

2011. jan. 23. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez már más...

a lényeg, hogy ne legyen uncsi a beszélgetés, amikor beszélgettek. A többi pedig a párodon is múlik. Ha hűséges típus, van akar ereje és szeret téged, akkor nem lesz gond. Bár nem tudom, milyen gyakran tudtok találkozni és hogyan tervezitek a jövőt.

2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szeret engem nagyon és én is őt.és hűségesek vagyunk mindketten.együtt képzeljük el az életünket.találkozni egyenlőre ritkán tudunk,hetente vagy másfél hetente,de tervezzük az összeköltözést.csak az a baj,hogy tudom h hajtanak rá a csajok,nem is egy.ezt ő bevallotta.bár szerintem ez egy jó pont h nem titkolta el hanem elmondta őszintén.csak bennem ilyenkor elég hülye gondolatok kavarognak h mi van ha enged majd valamelyik csábításnak meg ilyenek.és nem akarom elveszíteni.ezért is szeretném minél jobban megfogni h még csak eszébe se jusson félrekacsintgatni.és én úgy tudom az nem jó ha azt látja rajtam h túlzottan ragaszokodok hozzá mert azt sok pasi kihasználja.és h jobban szeretik a pasik az olyan nőket akik kicsit elérhetetlenebbek.
2011. jan. 23. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj...

Én soha nem hagynék el egy olyan nőt, aki szeret és én is őt. Főleg, ha jól ismerem és úgy szeretem, amilyen.

Én nem menekülök el egy kis probléma elől vagy nem dobnálak egy veszekedés miatt. Akkor van baj, ha rendszeresen baj van, nem érzitek jól magatokat és nem tudjátok megbeszélni. Egyébként nincs. Ha meg olyan a pasid, hogy képes elhagyni téged, azért mert van egy "elérhetetlen nő", akkor menjen a francba. Mert mindig lesznek ilyen nők... Ha te pedig elkezded játszani magad, hogy neked ő nem kell meg ilyen, akkor amiatt is vége lehet simán a kapcsolat. Te csak legyél önmagad és szeresd, ha megérdemli. Megváltoztatni nem tudod. Ha hűséges, akkor hűséges, ha nem az, akkor nem az.

Nem lehet örökké titokzatosnak lenni, örökké kitalálni izgató dolgokat, és más is lehet titokzatos meg izgató. Az maximum az ismerkedéshez elég. A lényeg, hogy ne hagyjátok, hogy unalomba és megszokásba menjen a kapcsolat.

2011. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem rengeteg nő tetszik, rengeteggel eltudnék képzelni sok mindent, de ha lenne barátnőm, nem sexelnék mással. Nehéz lenne uralkodni, ha rám mászna, de nem kell hagyni, hogy odáig menjenek a dolgok.
2011. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"jobban szeretik a pasik az olyan nőket akik kicsit elérhetetlenebbek."

Ezt szerintem úgy értelmezd, hogy sokan olyan nőt akarnak, akinek udvarolni kell, nem pedig olyan, hogy az első pasival lefekszik, aki meglát.

2011. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jol sejtem az uccso 3 válaszolo=1.

Teljesen igazad van! Én 18/F vagyok és volt dolgom lányokkal párszor. Tapasztalatbol mondom hogy van egy szint aminél egy fiu elgondolkodik hogy ha ennyit kell egy csaj után loholni akkor egyáltalán van e nála esélye vagy sem. Ugyanez forditva, ha konnyen kapok meg 1 lányt akkor nem tuti de lehet hogy nem egy nehezenelcsabithato lány. Távkapcsolat az egy nagyon nehéz dolog, elismerésem. Viszont ha bevallja neked hogy vannak akik probalkoznak nála, akkor azt értékelni mert hidd el, hogy könnyithetne a makkján egyet DE nemteszi mert őszitén szeret(ezert is vallja be). Nemtom ti hogyvagytok vele de egy kapcsolatban ne legyen titkolozás, mégcsak "matadhozvalo láncolas miatt se". Az rossz dolog mert tavolsag van köztetek, nemlát ergo nemtudhatja mi a helyzet veled. nnyit tud hogy ő itt elmond neked mindet viszont te erre titkolozol vagy feltékenyseg miatt taktikozol:D Remélem nagyjábol sikerült levonni amit szerettem volna elmondani. Nah Légy jo és semmi butaság:P Sok sikert:)

2011. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát.megfogadom a tanácsokat.:)))nem lesz titkolózás meg taktikázás.
2011. jan. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!