Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora volt a leghosszabb...

Mekkora volt a leghosszabb haj amit láttál eddig bárhol és milyen volt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Iskolás lánynak, kb térdhajlatig ért. Egyébként rettenetes. Olyan mint egy nagy barna vattacukor. Állandóan befonva hordta, kb gy évben egyszer, évzárón meg kifésülve az egész,ilyen szerencsétlen hullámokban, a vége meg mint a seprű. És hallgattam ahogy a buszon az öreg nénik meg dicsérték, hogy milyen gyönyörű.
2022. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%

1. Leírtad a gyerekkori frizurámat...nekem is mindig egy fonatban kellett hordani, teljesen töredezett volt de nem baj, nehogy levágjuk, mert akkor mit fogdosnának a mamikák a boltban. Szörnyű. Most felnőttként is hosszú a hajam de kínosan figyelek az ápolására, hogy ne legyen elvékonyodva, töredezve.


Egyébként én egy cigánylánynak láttam az extra hosszú haját, gyönyörű hullámos nagyon sötét barna haja volt.

2022. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 1.84 magas nőbek a s*éig ért.
2022. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd combkozepig ero egy nalam magasabb (szóval 170-75 cm) lanyon. Csunya volt, alapbol vekony es keves haja volt, mint nekem es konnyen is zsirosodott, na meg a vege mar nagyon szalkas volt.
2022. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!