Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mi volt a leghosszabb...

Lányok, mi volt a leghosszabb hajvágásotok? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Derékig erő hajból levágattam váll alá érőre
2021. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban oldalt felnyirattam fent hosszabb marad egy ilyen punk csikban és zseléztem, ezt egy fenékig erő hajból sikerült úgy hogy előtte csak apukám tudott róla hogy levagatom anya nem, anya utánna egy hétig nem szólt hozzám.

23/N

2021. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
3 óra. 28L
2021. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi volt akkor utolsó hogy ilyen hosszú volt a hajvágás?
2021. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt egyszer 5 óra, miközben hárman festették a hajam. Kicsit világosabb barnát szerettem volna, és hogy az ősz hajszálak ne látszódjanak. A sok ott töltött idő ellenére borzasztó lett, rókavörös hajam lett, ami sosem tetszett. Nagyot csalódtam, és többet oda nem is mentem.
2021. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érőből áll alá érőre. Akkor 17 voltam.


Most 25 vagyok, szerencsére már újra derékig ér. Nem volt rossz kipróbálni valami extrémet, de többet kösz nem.

2021. szept. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Medence csontomig ért kb. és szép barna volt. 18 évesen valamiért levágattam állig érőre és szőkítettem. Azóta a hossza ugyanaz de a színe újra barna
2021. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!