Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 év alatt hogy változott...

1 év alatt hogy változott ennyit a bőröm és a hajam?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor veszetten toltam ki a kérdéseket ide, hogy mit csináljak a szörnyen száraz bőrömmel. Olyan szinten száraz volt, hogy bármilyen hidratálót kentem rá, semmi nem segített, ha csak éppen hozzáértem a bőrömhöz, konkrétan elszáradt bőrdarabkák estek le a fejemről. Semmiféle alapozót, korrektor nem tudtam az arcomra kenni, mert egyszerűen undorítóan nézett ki rajta bármi. Hajmosás után is 1 héttel tisztának tűnt a hajam.

Most konkrétan egyre jobban és jobban zsírosodik a bőröm, a régi száraz bőrre való sminkjeimet már nem tudom használni, folyton mattító púdereznem kell és így is hamar átfénylik a fejem. A hajam még rosszabb, konkrétan tisztára nem is lehet megmosni a hajam, mihelyst megszárad a hajam, már rögtön látszik, hogy zsíros. 1 nappal hajmosás után szárazsamponnal úgy néz ki, mint aki 1 hónapja mosott hajat. Egyszerűen fogalmam sincs miért változott meg minden ennyire drasztikusan és fogalmam sincs hogyan kezeljem.

Tanácsok, tippek?


2022. okt. 16. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy? valami hormonális probléma esetleg?
2022. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!