Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan és miért valtozott...

Hogyan és miért valtozott ennyit Orbán Viktor politikaja az évek során?

Figyelt kérdés

Nem az indulatokat szeretnem itt hergelni csak eleg fiatal vagyok es mostanaban kezdtem el figyelni es ertelmezni a politikat, belevetettem magam youtube-ba es nezegettem eleg sok politikai interjukat amiket felleltem.


Es tenyleg nem ertem....... ha megnezitek 15-20 evvel ezelotti gondolkodasat akkor szoges ellentetben all mindennel amit ma a fidesz kepvisel. A nyugatot tartotta kovetendo peldanak, szolas szabadsag, igazi demokracia, kissebbség es a másság elfogadasa, egeszsegugy es oktatas megbecsulese.


Ennyire megvaltozhat egy ember és nezeti az evek soran? Vagy akkor is csak azt mondta ami eppen divatos volt?!


Tenyleg kivancsi vagyok normalis valaszokra


Koszi



2022. júl. 19. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
"A hatalom mindig veszélyes, a legrosszabbat vonzza és megrontja a legjobbat."
2022. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj eltelt felette is az idő és belekóstolt a hatalomba ami mint látható ennyire rossz hatással egy emberre.Igen,azt is eltudom képzelni hogy csak dumált,közben pedig teljesen mást gondolt de mivel nyerni akart muszáj volt olyat mondjon ami tetszik az embereknek.
2022. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Most is látható ugye:D Ígért pár dolgot most meg teljesen mást csinál.

#2

2022. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Mikor becsülte meg az egészségügyet és az oktatást?ellenzékiként?
2022. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Senior Séf ***** válasza:
92%
Pontosan a 15-20 év miatt. Ahogy az ember öregszik, óhatatlanul megváltozik. A fiatalos hév a hübelebalázs lendület megfontoltságba megy át, már nem minden fekete, vagy fehér, stb. Az első időkben valóban FI-ataé DE-mokraták voltak, most meg öreg hóhányók.
2022. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
A pénz és a hatalom sok embernek torzította már el az értékítéletét.
2022. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

A hatalom eltorzítja az ember személyiségét.


Pl: [link]

2022. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Orbánnak a hatalmi játszadozás a mániája, ez az élete, és rájött, hogy demokratikus keretek között elveszítené, ezért mozdult el az autokrácia felé, hogy hatalmon maradhasson.
2022. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért zsinórban 4 választási győzelem elég sokat tud dobni az egón.
2022. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Mert olyan, mint az áram: a legkisebb ellenállás felé megy.

A 20 évvel ezelőtti Orbán pofán köpné a mai önmagát. Meghasonlott, hatalommániás barom lett belőle.

A Fidesz is ma inkább már Vémasz (Vén Marhák Szövetsége)

2022. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!