Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan és miért valtozott...

Hogyan és miért valtozott ennyit Orbán Viktor politikaja az évek során?

Figyelt kérdés

Nem az indulatokat szeretnem itt hergelni csak eleg fiatal vagyok es mostanaban kezdtem el figyelni es ertelmezni a politikat, belevetettem magam youtube-ba es nezegettem eleg sok politikai interjukat amiket felleltem.


Es tenyleg nem ertem....... ha megnezitek 15-20 evvel ezelotti gondolkodasat akkor szoges ellentetben all mindennel amit ma a fidesz kepvisel. A nyugatot tartotta kovetendo peldanak, szolas szabadsag, igazi demokracia, kissebbség es a másság elfogadasa, egeszsegugy es oktatas megbecsulese.


Ennyire megvaltozhat egy ember és nezeti az evek soran? Vagy akkor is csak azt mondta ami eppen divatos volt?!


Tenyleg kivancsi vagyok normalis valaszokra


Koszi



2022. júl. 19. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
A rendszerváltás utáni, relatíve legjobb(98-02) első kormányzati ciklusa után, kétszer is vereséget szenvedett a szociktól. Aztán rájött mire van szüksége ennek a birka népnek, hogy hatalomban tartsák őt.
2022. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
A nyugat egyre gázabb.
2022. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 qkker1 ***** válasza:
87%

Mindig arra forog, amitől szavazatokat remél!


Néhány éve , térdre csuhások, most meg parlamenti imacsoportot alapítottak. /hogy csak a legkisebbet említsem/

2022. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet, hogy pontosan az ő álláspontja nem változott, Inkább nézz körül az EU ban, USA ban, na azok álláspontja változott. Orbán Viktor csak alkalmazkodni probál az elmeroggyant nyugati világhoz!!
2022. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 qkker1 ***** válasza:
89%

14-es te mit szívsz/szedsz/szúrsz?


Kicsit mássz ki a narancsködből és nézz utána, hogy miket mondott/tett 20 éve, és mit mond/tesz most!

2022. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

15# te meg két kicsi dolgot fogj fel; te magad sem ugyanúgy gondolkodsz 20 évesen, meg 50 évesen....ha igen, qrva nagy baj .

A másik, nemhogy 30 év alatt, de 1-2 év alatt is totálisan megváltozik/ megváltozhat a gazdasági - politikai környezet.

Soroljam okoska: migráció, Covid járvány, háborús helyzet....

2022. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Orbán a szavazóihoz igazodik. Mindig azt mondja, azt teszi, amit a szavazói várnak tőle.

Le tud süllyedni a szintjükre, és velük együtt gondolkodik. Ezért migránsoznak meg csirkefarhátoznak, mert az idősek agyhalott csoportjainak ez kell.

2022. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Szegény öregek. Korábban mindet komcsinak meg dékásnak hívták, ma meg fideszesnek.
2022. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Orbán politikája kezdettől rosszul volt felépítve, és azóta sem változott, legfeljebb nem látod.
2022. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pénz
2022. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!