Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kovetkezo a problemam: a...

A kovetkezo a problemam: a hajam hajszaritas,es fesules utan nagyon felpuffad.A vegei megjobban,ezert ugy nez ki,mint egy haromszog.Milyen modszerek vannak,amitol nem lesz ilyen pufi a hajam ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Egy kifésülő spray sokat segit
2022. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszárítod, akkor nem lesz ilyen probléma, de ha nincs kedved, időd rá, akkor a végén tegyél rá hajvégápoló olajat és kösd össze kontyba (csavard meg a hajadat és úgy tekerd fel), hagyd így legalább addig amíg készülődsz. Utána sokkal kevésbé lesz pufi. Én így szoktam csinálni és ahhoz képest, hogy semmiből nem tart, jól működik.

Ha esetleg hullámos hajad lenne, ne fésüld szárazon.

2022. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ideje magtanulni a hajszárító és fésű kezelését. :)


Ha simán dobálva szárítanám olyan lennék, mint a bolyhos fülű spániel.


A 10cm től egészen a térdig érő hajamig számtalan forma/fizurám volt már.

Sose volt gondom ezen téren, az más ha hétvégén lusta voltam pepecselni, 2 nap alatt visszalapult.


A hajvégeket pedig érdemes csekkolni, hogy törik-e, akkor áll sokkal jobban szét még.

2022. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!