Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ne legyen "pufi" a hajam?

Hogy ne legyen "pufi" a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hajam van és mindig nagyon "pufi", nem szeretem, de nem tudom mit csinálhatnék vele. Ha kivasalom, az segít, de nem akarom mindig vasalni. Most vállig ér, régen sokkal hosszabb volt, de a probléma akkor is fennállt. Balzsamot használok. Valami tipp?
2022. márc. 13. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Használj hajolajat, az valamennyit segít.

Meg persze számít, hogy hogyan szárítod meg

Esetleg kérd meg a fodrászt, hogy kicsit ritkítsa meg.

2022. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ki kell szárítani köekefével.

Fodrász ritkítsa ki.

2022. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
nekem is ilyen, a hajvégápoló segíteni szokott rajta, de az ionizálós hajszárító is csodát tesz vele 🙏
2022. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem erre a problémára a hajvégápoló olaj a tuti tippem, ha valami olyan kell, ami fél perc alatt megvan. Ne ess vele túlzásba, mert akkor nem lesz szép és ne a teljes hajhosszra kend, mert akkor gyorsabban fog zsírosodni.

A beszárítás is sokat segít, de nekem ahhoz nincs meg se a kellő ügyességem, se a türelmem, így helyette azt szoktam csinálni, hogy mikor már majdnem teljesen megszáradt a hajam (levegőn, magától), akkor teszek rá hajvégápolót és felcsavarom a tarkómhoz kontyba. Természetesen nem olyan lesz a végeredmény, mint ha beszárítanád, de nem lesz utána olyan pufi, ráadásul egész szép laza hullámokat csinál. Vállig érő hajjal nem tudom mennyire működne, de nekem nagyon bevált a hosszú, amúgy is hullámos hajamra, hogy kicsit rendezettebb legyen úgy, hogy közben meg ne kelljen sokat foglalkozni vele.

2022. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!