Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit napoztatok/szoliztatok...

Mennyit napoztatok/szoliztatok az idén? Milyen szín az ideális?

Figyelt kérdés

Milyen napozási szokásaitok vannak?

úgy értem, hogy hetente 2 szer 9 perc szoli, vagy nyáron hetente egy délután napozás, vagy mindennap egy óra.


2010. szept. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem az ideális szín a fehér. így hát nem napozok, inkább kerülöm a napot. nem vagyok oda az ilyen káros divatőrületekért, nem értem mire jó. barátnőm barna de senki észre nem veszi, az én fehér bőrömet meg mindenki dicséri. most akkor kinek jobb?
2010. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a lényeg igazából hogy szép legyen a bőröd, ne legyen ragyás, gyulladt, egyenletes legyen és feszes... amúgy én szeretem a szolibarna színt és ugyanígy a napbarnított színt is...


nyáron amikor kisütött a nap én ott feküdtem amíg el nem ment D:


... télre meg van miniszolim.

2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szoli.... Ekkora hülyeséget! Undorító látni, ahogy jó pár ember átesik a ló túlsó oldalára, gusztustalan, ahogy ki tudnak nézni egyesek.

Az én színem igenis és fehér, és szeretném, ha ez így is maradna. Semmivel sem szebb szerintem egy agyon szolizott, vagy agyon napozott arc, mint egy fehér pofi... Ja, hogy divat? Ez esetben én kérek elnézést....

2010. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is fehér vagyok, de régebben napoztam sokat. Nem merek már, mert félek, hogy ráncos leszek.
2010. szept. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!