Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a nappalitok?...

Milyen színű a nappalitok? Szerintetek melyik az ideális szín?

Figyelt kérdés
Most lesz felújítva a nappali,eddig fehér volt és szeretném,ha divatos lenne.
2010. máj. 1. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Az étkező élénk narancssárga,és arra nyílik a nappali, ezért a narancssárga kilőve.

Bár gondoltam már a világosabb nsárgára is,de akkor túl sok lenne a sárga.Szerintem

2010. máj. 1. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sárga. (élénk nap)

nagyon bejött, mert elég sötét lenne eyébként, és ez feldobja. Előtte zöld volt, de sz túl komor.

Bár így h nálatok narancs az étkező nem bizots h jó...

(bár a szobám narancs, piros és sárga, és nagyon jól néz ki :) )

2010. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk zöld a nappali és nagyon szép lett szerintem (mi is most újítottunk fel). A háló piros (terrakotta inkább), eleinte féltünk tőle, de mindenki azt dícséri, kicsit "kuplerájos" hangulata van. :) Én személy szerint a narancssárgát nagyon nem szeretem.
2010. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a régi lakásban minden sárga volt, csak minden helyiség más árnyalatú, a halvány citromtól egészen a sötét narancsig. Nagyon szerettem, olyan volt, mintha mindig sütött volna a nap. A mostani mindenhol ugyanolyan halványrószaszín (kicsit lilás), kivéve a gyerekszoba, ami halvány narancs.
2010. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg:

[link]

2010. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappali szolíd vaníliasárga (ellenben a szőnyeg terrakotta/piros/vaj cirmos, az ülőgarnitúra pedig vad terrakotta :=). A többi szoba pedig élénk színű, mi is a dulux színeiből választottunk (pl. az egyik szoba mézsárga, a másik limezöld, az étkező/konyha világos matt algazöld, stb.) és nem bántuk meg, a festés óta minden helyiség friss, ragyogó, tele van élettel. És ami a lényeg: lemosható a festékről minden átlagos szennyeződés (zsíros vagy koszos kéznyom, ceruza stb.)
2010. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vajszínű a nappali és szerintem az ideális szín az olyan, hogy a bútor szine és fal szine nem ütik egymást meg persze amilyen neked tetszik :)
2010. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terrakottás a nappalink és mindenkinek nagyon tetszik, mert nagyon otthonos, meleg szín. Idén szeretnénk festeni, mert már ráférne, de sajnálom ezt a színt lecserélni. Viszont ugyanolyat sem szeretnénk. Valószínű cappucinó színű lesz most. A sárga is jó egyébként, mert az tényleg vidám szín és olyan, mintha mindig sütne a nap.
2010. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nallunk most jonnek festeni hetfon es gyekeny lesz a boltivek belulrol es a minta a plafonon pedig hanga voros

[link]

2010. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!