Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbeültetés magas homlok...

Hajbeültetés magas homlok miatt, vélemények?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve magas homlokot örököltem. A magas homlok igazából ugyanolyan homlok mint a többi, attól válik magas homlokká, hogy ott nem nőtt haj és így magasabb a homlok.

Nekem nagyon előnytelen ez így. Ezért mindig csak kiengedve hordom a hajam de így is látszik hogy a hajam kezdete nagyon fent van, így nagy homlokom van. Mint mikor kopaszodik egy ember na nekem olyan alakban van a hajvonalam. Középen is magas de oldalt mégrosszabb a helyzet. Frufrut biztos nem hordanék (nagyon régen kiskoromban már volt), szóba sem jöhet nem bírnám elviselni. Úgy hordom, hogy középen szétválasztva van a hajam. Nem tudnék divatos oldalas frufrut sem mert nagyon előnytelenül néz ki hogy milyen magas a homlokom. Így hogy középen van elválasztva tűrhető. Így is rossz, de az esetemben ez a legjobb megoldás. Nagyon szeretnék szép hajvanolú kis homlokot, akkor tudnám hordani felkötve és mindenhogy mert nem kéne semmit takarnom.

Szóval gondoltam a hajbeültetésre, de nem igazán tudom ez hogy működik. Az megvan hogy a hajam más részéről ültetnek át hajhagymákat. De ez mennyire tartós és hatásos? Megnőhet ott hosszúra a haj? Annyira hosszúra nem kéne, kb áll alatt valamennyivel mert ott elöl amúgy is jól mutat ha kicsit ilyen rövidebb tincsek vannak, egész esztétikus természetes. Hallottam olyat is hogy ilyenkor lenyírják az egész hajat, de erre semmi szükség nincs. El lehet takarni úgy hogy addig egy hajpántot hordasz rajta pl, és azalatt szépen tud nőni.

Valaki csináltatott már itt hajbeültetést? Mi a véleményetek?



2022. szept. 28. 20:00
 1/3 anonim válasza:

De egy pszichológus is segíthet, hogy jobban megszeresd a tested:)

Simán lehet, hogy teljesen kibékülnél vele és soha többet nem zavarna. Engem személy szerint sosem zavart, ha egy lánynak magas a homloka, nem feltétlen probléma ez. De persze szíved joga a hajbeültetés is.

Bocsi, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam.

2022. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Marhaság. A magas homlok szép. Akinek meg nem az, annek meg majd nem fogsz tetszeni.
2022. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt kiirhattad volna hogy hány éves férfi vagy nő.

Én voltam kétszer, ha gondolod írj rám

2022. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!