Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hajbeültetés tapasztalatok?...

Hajbeültetés tapasztalatok? (Magas homlok)

Figyelt kérdés

Nagyon régóta megkeseríti a mindennapjaimat a magas homlokom, az összes képen hülyén nézek ki, mindig próbálom valamivel takarni. Frufrum nem egyszer volt, viszont hosszú egyenes hajam van és így az összes fodrász telt egyenes frufrut ajánlott,amit egyenesen utáltam, nem tudtam tükörbenézni..

Utálom, hogy nem tudom összefogni a hajam, erre pedig más megoldás nincs, így arra jutottam, hogy mindenképp szeretnék hajbeültetést.


Milyen árban lehet körülbelül egy haj vonal lejjebb hozása?

Valakinek volt már esetleg? Tapasztalom?



#haj #homlok #hajbeültetés #Női hajbeültetés
2021. júl. 11. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Konzultáció általában ingyenes, mondjuk nem tom homlokba ültetnek-e és mennyire nézne ki természetellenesen. Meg tudd, hogy műtét előtt letolják a fejed 1mm-essel.
2021. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ár attól függ a hajklinikán, hogy milyen sűrűségűre kéred az átültetést és pontosan mekkora területről van szó.

1: FUE technikánál nyírják le a hajat. Nők FUT (csíkvételi) technikát szoktak választani.

2021. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!