Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A “gumis” hajat hogy lehet...

A “gumis” hajat hogy lehet egészségessé tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szép állapotban volt a hajam addig ameddig nem csináltattam az eleve szőkített hajamon egy világosítást. Azóta az alja töredezett, az állaga pedig gumis lett, ezalatt azt értem hogy (főleg vizesen) ha meghúzom elszakad és nyúlik. Nagyon szeretném ha ismét szép lenne, mit tudnék vele kezdeni? Milyen hajápolási termékeket tudnátok ajánlani?

2022. szept. 27. 20:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na akkor leirom az en tapasztalatomat: ugyanilyen volt a hajam mint ahogy leirtad, szoszerint olyan volt mint a szalma, aztán rendeltem joico hajszerkezet ujraèpítő csomagot ami nagyon szepen rendbe tette, illetve fodrászhoz is járok ilyen hajszerkezet ujraèpítő terápiára , nekem rendbe hozta szepen a hajamat úgy hogy nem kellett levagatni..igaz hogy ezek elèg dragak sajnos de tényleg hasznosak
2023. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!