Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfixáló nem károsítja...

Melyik hajfixáló nem károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

középhosszó hajam van. A leghosszabb szálak 15 cm-esek. Középen vagy kicsit oldalrább szoktam elválasztani viszont ha nem rakok rá semmit akkor a szemembe lóg, össze-vissza fújja a szél és csak simán nem áll úgy ahogy szeretném. Két naponta mosok hajat. Megszárítom hajszárítóval aztán hajhabot teszek rá és elfésülöm. Ezt úgy 3 hónapja csinálom de egyre többször gondolok arra, hogy hosszútávon a hajhab akár tönkreteheti a hajam. Ismerek olyat akinek a wax-tól ritkult meg visszafordíthatatlanul a haja. Szerintem a hajhab is csak egy fokkal jobb. Van valami hajformázó ami nem ártalmas a hajnak?


18/f



2020. szept. 27. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy vagyok vele, hogy egy tökéletes férfi hajápoló szett mindösszesen 1, azaz egy darab borotvából áll. Azzal minden hajjal kapcsolatos problémát végérvényesen meg lehet oldani.
2020. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogja tönkre tenni a hajad a hajhab... Gondolom nem a fejbőrödre kened, hanem a hajhosszra. Az meg előbb kezd el töredezni, "tönkre menni" az állandó hajszárítástól. Az ismerősödnek se a waxtól ritkult meg a haja, hanem mert szarul használta. Gondolom napi szinten teli kente vele a fejét, aztán vagy lemosta normálisan vagy nem. A fejbőre meg nem tudott rendesen "szellőzni", ezért kezdtett el hullani a haja.

Egyébként én úgy tudom a hajhabot nedves hajra szokták inkább felvinni, hajszárítás előtt, ezzel volument+tartást adva hajnak. Legalábbis fodrásztól ezt láttam, én nem használom. Ha annyira aggódsz a hajad épségéért, akkor használj hővédőt minden szárítás előtt.

2020. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!