Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Termékek, tanácsok amik...

Termékek, tanácsok amik tényleg beváltak pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves lány vagyok és utoljára 15éves koromban voltam ennyire pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, de semmi nem használt. Az államon jobb oldalt sok apró pattanás van 1-2 be is szokott gyulladni. Illetve 2oldalt az arcomon is jelentek meg nagyon aprópattanások, de nem csúnyák annyira mert tényleg aprók csak pirosak. Neutrogenas arctisztitot hasznalok jelenleg, mert nem tudom mit lene kiprobalnom még es hülyeséget nem akarok. Revoxot is próbáltam már és tényleg sok mindent. Aki esetleg hasonló cipőben járt az mit tanácsol? Milyen terméket használjak?

2022. szept. 22. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a Neutrogena Hydro Boost water gel arctisztítóját használom a krémével együtt.

Én elektromos szilikon kefés arctisztítóval használom, nekem eltüntette pár hét alatt.

2022. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Menj dokihoz, simán lehet endokrin gond.
2022. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Effezel gél, bőrgyógyász tudja felírni.
2022. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!