Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez reális ár...

Szerintetek ez reális ár póthajért?

Figyelt kérdés
Találtam egy 50 cm 190 grammos sötétbarna póthajat egy lánynál 35 ezerért írta, de aztmondja régóta akarja eladni így minimálisan alkuképest, megnézhetem élőben és küld róla me videót. Szerintetek át akar verni vagy miért ilyen olcsó?

2022. szept. 21. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! Az borzasztó olcsó ennyi hajért.. valószínű szar minőségű, műszálas és / vagy kevertszálas!

Az a baj, hiába nézed meg élőbe, ha tele van nyomva szilikonnal vagy éppen hosszú-hosszú órákig áztatta különböző pakolásokba. Akkor hirtelen szépnek hathat, ellenben megmosod és kuka az egész haj!

Egyszer egyébként hasonlóképp befürödtem, bár tőlem akkor azért többet kértek érte, 1 hónap alatt TELJESEN letört az egész, gyakorlatilag semmi sem maradt belőle 🥲


Én viszonylag jó áron adom a hajakat, sosem volt panasz, hiszen minőségi haj, magam teszteltem évekig mielőtt onnan kezdtem el a vendégeimnek is azt ajánlani / feltenni, de nálam is többszöröse a 190g ára

2022. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kérek több videót, képet amit megmutatok fodrásznak megtudja állapítani?
2022. szept. 21. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá, akkor talán, bár az sem egy életbiztosítás. Sokkal könnyebb megmondani a milyenségét élőben, tapintás alapján, esetleg és mosás után.
2022. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült vele megbeszélnem, hogy elküldi (viszem megmutatni egy fodrász rokonomnak) és ha minden oksi akkor utalom a pénzt, ha nem akkor visszaküldöm. Hát nagyon kiváncsi vagyok.
2022. szept. 21. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit gyanús hogy fizetés nélkül elküldi. Még akkor is ha esetleg visszaküldöd neki, vagy ha megfelelő akkor utalod a pénzt. Ha tényleg értékes haj lenne akkor nem ment volna szerintem bele. De lehet nincs igazam.
2022. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából bevállaltam, mivel nem is volt biztos hogy szeretni fogom-e magamon majd a póthajat így megvettem tőle, azonnal mentem is vele a fodrászhoz és mondta, hogy igazi nyilván látszik rajta, hogy már viselték de elsőnek tökéletes, hogy ne 110-130 ezres hajakkal próbáljam ki magamon, szóval szerencsém volt.
2022. okt. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!