Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy és hol szőrtelenítettek?

Hogy és hol szőrtelenítettek?

Figyelt kérdés
Privátban elküldhetítek a Facebookotok linkjét.

2022. szept. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bajuszt, szakállt, elektromos borotvával
2022. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Otthon szoktam.


A lábamon nekem csak a térdem körül, és a bokámnál körben kb egy 10 centis sávban nõ szõr, ezt heti-kétheti rendszerességgel egyszer borotvával lekapom. Õsszel-télen még ezt se, mert szõke, és nem látszik.

Régebben epiláltam is, meg használtam krémet is…ezek is bejöttek, csak általában elfelejtem.


A hónom alját és a lábam közt mindig borotválom, általában a Giulette Safety Shied borotva, meg hab az amit használok.


Az arcomat szemöldök borotvával szoktam, van egy kis bajuszkám kb 8 éves korom óta, meg 25 felett az államon is van pár szál, amin megül a smink, szóval le szoktam kapni.

Néha ha valami esemény van, amire erős smink dukál, oda az arcom oldalát is, mert ezek a barack pihék nagyon beleakadnak az alapozóba, és ha ezek lejönnek, sokkal szebben lehet sminkelni.


A szemöldököm felét is le szoktam borotválni (ezt mindig csak szigorúan borotválom, nem akarom hogy kikopjon), mert ha ívesebbre rajzolom vissza, sokkal élénkebb a tekintetem. Ezt napi szinten szoktam, szemöldök borotvával.

2022. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom az egész testemet.L
2022. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Epilálok otthon. Hónalj, bikinivonal, láb. A combom elülső részén csak alig észrevehető piheszőr nő, azt nem szedem le.

N

2022. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én borotvát használok. A lábamat minden reggel térdig,a combom is szőrös,de azt csak alkalmanként szoktam. Karomat is kell,mert erős,sötét bunda van rajta,felkaron is. A hasamról is le szoktam,mert nekem ott is szőrös.Arcról heti 1,2 alkalommal borotválom a piheszőrt,mert sötét,szemöldököt kb felére,azt minden nap,mert borostásodik.Lábfej,lábujjak,ugyanez kézen is.
2022. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Arcomon. Mert hol kéne még? A többi az védelmi szőrzet. F
2022. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol.


L

2022. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itthon csinálom IPL géppel (lumea) és csipesszel. Nyaktól lefelé mindenütt. Már nem tart sokáig, alig van valami. N
2022. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!