Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajként gáz a szőrős kéz?

Csajként gáz a szőrős kéz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ mennyire az.

Hiába szőke ha nagy bundás pl, az csúnya

2022. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
A szőrös kéz igen, ha fekete, akkor kicsit gáz, ha a karról beszélsz, akkor oké.
2022. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

5-ös, nem férfias erős szőrzetről van szó...

Nők zöménél pelyhes szőke.


Enyém is pelyhes, ám nem is szabad ezt borotválni, vágni stb, mert megerősödnek és akkor már sötét lesz.


Erre van bizonyítékom is.


Ugye halvány szőke, a lábaimon is. Alkalmakra borotválom le a lábam, ám a bokámnál 2 évig borotváltam, hogy a nadrágból kivillanó boka a meetingen stb esetben ne legyen halvány szőrös se...


Rába&$tam... 2 év alatt 2 naponta borotválkozás eredménye látszik... Sokkal sötétebb a szőr.


Bikinivonalamat hasonló hiba miatt szedem csipesszel.

Egyszer leszedettem, azóta 2-3naponta amint nő pár szál, már szedem is, ne legyen.


Szóval: ne szed le, mert rosszabb lesz.

Pelyhes szőke meg nem hatja meg a pasikat.


Alapon ők meg sokkal szőrösebbek. Olyan szinten, hogy nekik kell vele valamit kezdeni, már akinek mi jön be.


Ott is vannak elmegy szintek, de vannak brutálisak.


Amúgy pedig vannak ezerszer jelentősebb tényezők, amelyek fontosabbak, értékesebbek.


Ui. : más az elmegy kategória és más az igénytelenség.


A kézfej és körmök állapota sokat árulkodik viselőjéről.

Sőt külön könyv is van róla.

2022. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-esre kíváncsi lennék vajon csupasz-e s úgy beszél?

Mert én pasin se szeretem a szőrt, de náluk nem is szőke vékony szálakról van szó.

2022. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Különösebben nem gondolok semmit, amikor másnak látom, hogy szőrös, én a sajátom viszont legyantázom, mert fekete és nem érzem nőiesnek magam tőle.
2022. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#11-et miért pontoztátok le? Igaza van. A szőkéknél látom, hogy nekik kifejezetten sűrű, bundás szőrük van. Hiába szőke, világít az egész. Egyik lány ismerősömnek olyan szőke bajsza volt, messziről világított, a lábán szinte göndörödött a hosszú szőre.
2022. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért abból lehet következtetni,ha nagyon szőrös a nő keze.Akkor milyen lehet a többi testrésze.Nekem nem jön be a suba az tuti.De ez a ffiakra is igaz.Az ápoltság fontos.
2022. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!