Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nőis, szép az...

Szerintetek nőis, szép az ennyire hosszú a haj? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 17. 07:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

#18

Az a jó benne hogy a viselőnek ez tetszik.

Nem mindenki akarja hogy a seggét bámulják.

És nem macera, nekem pl kevesebb melóm van vele mióta levágattam, mint mikor a vállamig ért.

¯\_(ツ)_/¯

2022. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21 vagyok

Jav. : kevesebb melóm van vele mióta nem vágatok a hosszából

2022. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Huu kedves 19-es mond már el kérlek miért fáj ennyire neked a véleményem? :D Mindenki olyan hajat hord, amit akar, én csak a kérdésre válaszoltam a kérdezőnek. :) Ez az én véleményem, mint ahogy előttem is többen írták, hogy az ettől rövidebb hajat preferálják. Nem szeretem a rövid hajat én sem, de már a túl hosszú derékig érőt se. De mint ismét hangoztatom ez személyes vélemény. :) Neked lehet más, én is tiszteletben tartom a tiéd.


Bocsi, hogy úgy írtam, hogy 27/L, ráadásul 2 hónap és 28 leszek, szóval tényleg bocsánatot kérek tőled, amiért ezzel is megsértettelek, 27/vénasszony legközelebb így fogom írni. :( És igen, nagyon életunt vagyok meg begyöpösödött, főleg nagyon irigy.

Ahogy írtam is nekem is volt ilyen hajam. Mire lennék irigy?

2022. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Jaaaj ilyen hajam volt 21-23 évesen, persze póthajjal volt berakva a saját rövid kis vasalt hajam."


Neked csak póthajad volt, az eredeti hajad hosszúsága rövid volt. Irigyled azokat, akiknek természetes popsiig érő hajuk van, hisz különben nem írtál volna ilyet, hogy "de felnőtt nőn már nem egy komoly hajviselet."

A képen szereplő nőnek természetes hosszúságú haja van és nem póthaj.


Egyébként még mindig nem adtál arra választ, hogy hogy függ össze a haj hosszúsága a komolysággal. Vagy, ha nem tudsz érvelni, akkor legalább nem írj semmit. Ha meg van valami véleményed, és rákérdeznek, akkor fejtsd ki, hogy miért az a véleményed. Gondolom ez nem okoz akkora gondot.


A véleményed pedig csupán azért szúrt szemet, mivel olyan értelmetlenséget írtál, mint, amit már kiemeltem és erre keresnék választ. Remélem nem haladja meg a szintedet, hogy erre válaszolj nekem.


Egyébként az nem baj, ha nem tartod magad 27 évesen se nőnek, csupán egy lánynak. Engem nem zavar. Viszont majd remélem az se lesz baj, ha a leendő párod nem fog tudni rád nőként tekinteni, mivel te magad se tartod magad egy nagybetűs nőnek. :)

2022. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: ne írj semmit.
2022. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
5 éve vagyok kapcsolatban, de köszi a tippet, majd mondom a páromnak, hogy elég gáz, hogy egy lánnyal jár és nem egy nagybetűs nővel.
2022. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod többi részér pedig valóban nem érdemes válaszolni, mert úgyis az van, ami te belelátsz a mondanivalómba, ezáltal pedig egy meddő “vita”.
2022. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, szuper.
2022. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én nagyon szépnek találom, ha egy nőnek hosszú, ápolt haja van.
2022. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!