Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nőis, szép az...

Szerintetek nőis, szép az ennyire hosszú a haj? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 17. 07:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok, hátközépig bőven elég lenne.
2022. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nőies és nagyon szép. Egy álom, hogy az én hajam is ilyen hosszú és egészséges legyen. Rengeteget kell vele foglalkozni és vigyázni rá, sok pénz is, de megéri.

21/N

2022. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem. Ez kb a semmilyen haj. Nő és lóg.

Szerintem onnantól igényes és nőies ha max mellig ér és az illető tudja viselni

2022. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#13

Akkor pl. Sissi se volt nőies és igényes?

2022. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is túl sok, egyszerűen már az a kategória amit általában szarrá vasalnak és rommá van égve, de ha igényes és ápolt sem szép már. Ritka eset ha jól áll valakinek, gyakran erőltetett hatást kelt
2022. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb eddig ér a hajam. Volt rövidebb is. De én most szeretem a legjobban. Igaz hogy többet kell vele foglalkozni, és nem mindig kényelmes de nagyon szeretem. Sokkal jobban érzem vele magam mint a rövidebbel. Ezen kívűl sokszor megdícsérik, ami nagyon jól esik.
2022. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%

Jaaaj ilyen hajam volt 21-23 évesen, persze póthajjal volt berakva a saját rövid kis vasalt hajam. :D Azóta már pláza cicásnak látom ezt a fajta hajat. Tiniként jó lehet, de felnőtt nőn már nem egy komoly hajviselet.

Szerintem max a hátközépig érő haj néz ki jól, de ez elég egyéni, korfüggő is, meg összkép kinézetről is függ.


27/L

2022. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

sosem értettem, ilyen hajhosszúságban mi a jó

sokkal nőiesebb, ha láthatom a derekát, fenekét, egyébként meg kész macera lehet neki vele az élet

2022. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

"Azóta már pláza cicásnak látom ezt a fajta hajat. Tiniként jó lehet, de felnőtt nőn már nem egy komoly hajviselet."

Csak nem egy életunt, begyöpösödött, megkeseredett, irigy, saját magát 27 évesen még LÁNYnak nevező egyén vagy?


Hogy függ össze a hajhossz a komolysággal? Sehogy, elárulom neked. Egy ember komolysága nem ettől függ.


Akkor mond meg, te 27 éves LÁNY, hogy mi való egy felnőtt nőnek?


"de ez elég egyéni, korfüggő is"

Korfüggő? Szóval minél idősebb valaki, annál rövidebb legyen a haja a felfogásod szerint? Megint téves hozzáállás.

2022. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem szép, ha egészséges és nincs elvékonyodva a vége. Nekem is ekkora volt idén nyárig, most levágattam fenék fölé érőre, mert a végeken láttam, hogy már nem olyan szépek. A nőiességhez nem társítok hajat, lehet egy férfinak is hosszú haja és egy nő is lehet kopasz, semmi jelentősége, a haj csak haj. A lényeg, hogy az illető gondozza a haját, ne hagyja letörni, ha festi, akkor vigyázzon a lenövésre, kopásra stb. és akkor szép lesz.
2022. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!